Oyun Haberleri

Bir Starfield hayranı Chunks’un kuru fasulyesini yarattı ve ben artık uzaya gitmek istemiyorum

Starfield, Andreja looks angry, sitting at a desk

Bu haftanın başlarında pizza şefi Denis Fisher, kahvaltısını iştah açıcı olmayan ama etkili bir yemek seçeneği olan Chunks’a dönüştürdü. Yıldız Alanı. Parçalar, tahmin edebileceğiniz gibi, sonunda teknolojinin kuşattığı dünyamızda kaçınılmaz olduğu kadar çekici de olan işlenmiş küplerdir.

Fisher büyük bir çaba gösterdi ama tek bir sorun vardı; fasulyeler parçalanmamıştı. PC Gamer’ın sahibi Tyler Colp, vizyonerle konuştu ve kendisi neden fasulye küplerini doğramak istemediğini açıkladı: “Gerçekten soğuk jöleli fasulye yemek istemiyorum.” Adil. Ancak bu, doğrudan distopik kabuslardan kopmuş bir şey yaratan Reddit kullanıcısı MediumStrawberry7985’in gıda sınırlarını cesurca keşfetmesini durdurmadı.

Burada başka birinin bunu yaptığını gördüm ve r/Starfield’dan her şeyi parça parça yapmaya çalışacağımı düşündüm hahaha

Neyse ki, fasulyeleri jölelemediler, bunun yerine “sıkıştırıldılar” [an ice-cube mold] sonra plopped out”. Yaratıcılığından etkilendim, ama fiil seçimi – plopped – beynimde oturmak gerçekten berbat. Kullanıcı Akatotem’in yorumuna göre: “Bu fırınlanmış fasulyelere maruz bıraktığınız muamele, iptal için yeterli bir neden olarak düşünülebilir. sizin vatandaşlığınız.”

Starfield’ın yemeğe odaklanması, günümüzün dondurularak kurutulmuş astronot yemeklerinden ilham alan en çekici unsurlarından biridir. Biz saygı gösterdik Yumurta parçaları Daha önce de olsa Bethesda’nın sanat ekibi, geleceğin uzay yolcularının beslenme alışkanlıklarını hayal etme konusunda gerçekten çok sevgi gösterdi.

Ama Great Serpent bana yardım etsin, oyunda bulabileceğiniz gerçekten itici Chunks reklamlarına baktığımda hiçbir şaşkınlık hissetmiyorum. Özellikle soslar her şeyi daha da kötüleştiriyor, sanki birisi etten buz küpleri yapmaya çalışmış ve buzlar güneşte eriyormuş gibi. Starfield’ın yemek meraklıları bu şeyleri ısıtıyor mu? Chunks markalı spamın soğuk mu yoksa ılık mı daha iyi olacağına karar veremiyorum. Her iki seçenek de bana kötü geliyor.

Uzay yolculuğu sorunları, gıda şirketlerini uzun yıldızlararası mesafelere dayanacak yemekler yapma zorluğunu ortaya çıkaracağından, bu hala kendine has bir şekilde geçerli. Starfield’ın geleceğinde, Chunks açıkça ‘ucuz üret, bütçeyi pazarlamaya yönlendir’ stratejisini benimsedi ve oyun zamanımda Chunks otomatlarının her yerde bulunmasına bakılırsa bu işe yaradı. Mutfağın geleceği küp şeklinde ve bu beni daha az heyecanlandıramazdı.

OKU  Kayıp bir birinci şahıs Pokémon tarayıcı oyunu bulundu ve geri yüklendi


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.