Oyun Haberleri

Hogwarts Legacy Spell Combo, Aşırı Güçlü

duel in Hogwarts Legacy

Yakında nerflenecek bir büyü kombinasyonu Hogwarts Mirası düşman sayaçlarını bir cadı veya büyücünün Lumos yapabileceğinden daha hızlı temizleyebilir. Aşırı güçlü numara, bazı zorluklarla mücadele eden oyunculara bir merhamet olarak gelir. Hogwarts Mirasınormal zorlukta bile bir mücadele olabilen geç oyun karşılaşmaları.


Avalanche Software’in 10 Şubat’ta piyasaya sürülen sürümüyle sertifikalı bir başarısı var. Hogwarts Mirası. Çok sayıda satış rekoru kıran ve şu anda Metacritic’te 84’te oturan, Hogwarts Mirası bu Harry Potter Hayranların onlarca yıldır hayalini kurduğu oyun. Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nun eksiksiz bir versiyonunu içeren muhteşem bir şekilde gerçekleştirilmiş dünyası, bazı hayranlar için yeterli olurdu, ancak eğlenceli ve akıcı bir dövüş sistemi, nüans ve derinliğe sahip merak uyandıran karakterler ve üst düzey sistemler için eklemeler. keşif ve keşif, yapar Hogwarts Mirası birçok mağazanın yılın oyunu için erken öne çıkan bir oyuncu olmaya hazırlanıyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Hogwarts Legacy Oyuncusu Incredible Beach Vivarium İnşa Etmek İçin 40 Saatten Fazla Harcadı

TikTok kullanıcısı nwocd, şu anda piyasada bulunan en güçlü büyü kombinasyonunun ne olabileceğini gösteren bir video yayınladı. Hogwarts Mirası. Birkaç önemli yetenek ve iki affedilemez lanetin arasına serpiştirilmiş bazı temel saldırılarla, bir oda dolusu düşman tek hamlede ortadan kaldırılabilir. Bir düşman üzerinde bir Crucio laneti ile başlayıp, ardından Crucio ustalığıyla güçlendirilmiş birkaç temel saldırı gerçekleştiren oyuncu, lanetli zayıflatıcıyı karşılaşmadaki her düşmana yayabilir. Öldürücü lanet Avada Kedavra’nın yanı sıra, tüm lanetli düşmanların biri hasar aldığında hasar almasına neden olan kan laneti yeteneği ile devam eden, zayıflatılan her düşman, tek vuruşta öldürme büyüsünün kurbanı olacak, anında bir odayı silecek ve hatta önemsizleştirecek en acımasız karşılaşmalar Bazı geç oyun karşılaşmaları, özellikle zor zorluk ayarlarında oyuncular için zor olabileceğinden, bu inanılmaz kombinasyon, ilk oyunlarını tamamlayan zorlanan hayranlar için kurtarıcı bir lütuf olabilir.

OKU  'Bunu elde edeceğimizi düşünmemiştim': Baldur's Gate 3, GOTY dahil 6 galibiyetle The Game Awards'ı domine etti

Sırasında Hogwarts Mirası birçok hayranın beklentilerini aştı, bazıları şimdiden daha fazlasını istiyor. Avalanche Software’in geleceği konusunda ağzı sıkı tutulurken, Hogwarts Mirası, potansiyel DLC’ler için keşfedebileceği sayısız yol var. En popüler isteklerden bazıları arasında Quidditch’in oynanabilir bir versiyonu, Diagon Yolu’na seyahat etmeyi içeren bir hikaye ve Harry Potter Üç Büyücü Turnuvası veya Sırlar Odası gibi. İle Hogwarts MirasıBaşarısı, bir devam filminin yakında duyurulmaması veya muhtemelen zaten geliştirme aşamasında olması şok edici olurdu.

En zorlu karşılaşmalardan muzdarip oyuncular Hogwarts Mirası TikTok’ta nwocd tarafından belirlenen aşırı güçlü büyü kombinasyonunu takip ederek biraz rahatlayabilir. Bununla birlikte, denge değişikliklerinde Avalanche Software’in ilk geçişi için kolay bir hedef gibi göründüğü için, komboyu hala çalışır durumdayken kullanmak akıllıca olacaktır.

Hogwarts Mirası şu anda PC, PS5 ve Xbox Series X/S için mevcut ve 4 Nisan’da PS4 ve Xbox One için ve 25 Temmuz’da Nintendo Switch için piyasaya sürülmesi planlanıyor.

DAHA: Hogwarts Mirasının Sona Ermesinden Sonra Aklımızda Kalan 6 Soru

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Çim gölgelerini düzelttiklerine göre sonunda The Witcher 3'ün keyfini yeniden çıkarabileceğim.