Oyun Haberleri

İşte Hogwarts Legacy’nin sizin zaman diliminizde ne zaman yayınlanacağı

Hogwarts Legacy release times - character is looking across a lake towards Hogwarts.

bekleyecek fazla bir şey yok Hogwarts Mirası (yeni sekmede açılır) serbest bırakma süresi, böylece yakında atlayabilir ve uçsuz bucaksız büyülü dünyayı keşfedebileceksiniz. Öğrenmekten, ünlü Cadılık ve Büyücülük Okulu içinde ve çevresinde yapılacak çok şey var. büyüler (yeni sekmede açılır) her türlü bulmacayı çözmek için. hatta yapabilirsin evini ve asanı ithal et (yeni sekmede açılır) Harry Potter hayran kulübünden oyuna.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, Hogwarts Legacy’nin tam olarak ne zaman açılacağını bilmek istiyorsanız ve derse geç kalmak istemiyorsanız, Hogwarts Legacy’nin bölgelere göre ayrılmış çıkış saatleri burada.

Hogwarts Legacy’nin çıkış saatleri

Hogwarts Legacy resmi olarak şu tarihte yayınlanacak: 10 Şubat ve PC oyuncuları için küresel olarak saat 10:00 PT’de açılacak. Diğer saat dilimlerinde bunun nasıl bozulduğu aşağıda açıklanmıştır:

  • Los Angeles: sabah 10
  • New York: 13:00 ET
  • Londra: 18:00 GMT
  • Paris: 19:00 Orta Saati

Deluxe sürümü ön sipariş verenler, 7 Şubat’tan bu yana erken erişimde oynayabiliyor. zaten oynayan yaklaşık 500.000 kişi (yeni sekmede açılır). Bu birçok şeye rağmen oyunu satın almama sözü (yeni sekmede açılır) Harry Potter yaratıcısı JK Rowling’in trans karşıtı görüşleri nedeniyle.

Hogwarts Legacy’yi şimdi önceden yükleyebilirsiniz ve eğer hemen oyuna başlamayı planlıyorsanız, oyun zahmetli olduğu için bunu başlatmak isteyebilirsiniz. 70 GB indirmek.

(yeni sekmede açılır)

Hogwarts Legacy kapı bulmacaları: Nerede ve nasıl açılır
Hogwarts Legacy Merlin denemeleri: Dokuz büyü bulmaca stilinin tümü
Hogwarts Legacy saat kulesi: Tüm kapıları açın
Hogwarts Legacy meşale bulmacası: Viyadük köprüsünü çözün
Hogwarts Legacy kilitli kapılar: Alohomora nasıl elde edilir

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Valve, 'döviz kuru oynaklığı' nedeniyle Türkiye ve Arjantin'e yerel para birimi desteğini bırakarak 25 ülke için 'bölgeselleştirilmiş USD fiyatlandırmasına' geçiyor