Oyun Haberleri

Oyuncu Tuhaf Red Dead Redemption 2 Sobasını Paylaşıyor

Red Dead Redemption 2 Stove

A Kırmızı Ölü Kefaret 2 Hayranlar, sahip oldukları ve oyundan çizimler içeren bir sobanın görüntüsünü paylaştı. Pek çok oyuncu, eğlence için takdirlerini göstermeye yardımcı olduğundan, gerçek hayatta en sevdikleri oyunlara dayalı öğeleri toplamayı sever. Buna oyun sevgisini sergileyen video oyunları, figürinler ve sanat eserlerine dayanan gömlekler dahildir.


Birçok video oyunu temalı öğe, çoğu zaman giyim ve posterler gibi standart şeyleri içerirken, bazen oyuncular daha az beklenen nesneleri toplayabilir. Bu tür parçalar her şeyden farklı olabilir ve bazıları neden yapıldıkları konusunda kafa karışıklığına neden olur. Bir oyuncunun, popüler bir Rockstar oyununa dayanan böyle bir öğesi vardır.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Red Dead Redemption 2 Hayranı, Şoke Eden Alternatif Sonun Videosunu Paylaştı

MangoCat12 adlı bir Reddit kullanıcısı, sahip oldukları bir sobanın fotoğrafını paylaştı. Cihaz, resmi sanat eserine sahiptir. Kırmızı Ölü Kefaret 2 dekoratif bir arka parçanın yanı sıra, oyunun hayranlarının sahip olması için tuhaf bir parça. Resmin yanı sıra, öğe standart beş gözlü bir soba gibi görünüyor. MangoCat12’nin yayınladığı başlığa göre, anneleri cihazın hayranı değil. Video oyunu koleksiyonları söz konusu olduğunda, benzersizdir ve gerçek bir aşkı gösterir. Kırmızı Ölü Kefaret 2.

OKU  Beamdog, hayranlara kendilerini Baldur's Gate'e koyma şansı veriyor

MangoCat12’nin yayınladığı resim, birçok Redditor’un böyle bir öğenin neden var olduğu konusunda kafasını karıştırmış görünüyor. Bir kullanıcı, kendi mutfak ekipmanı türü olmasa da benzersiz olduğunu düşündüklerini ve arkasındaki yaratıcılığı alkışladıklarını belirtti. Başka bir yorumcu, ilk başta bunun bir langırt makinesi olduğunu düşündüklerini söylerken, bir başkası bunun şimdiye kadarki en rastgele cihaz olduğundan bahsetti. Oyuncuların görmeyi bekleyeceği türden bir video oyunu hatırası değil, ancak yine de ilginç.

Oyuncuların, özellikle aşağıdakiler gibi popüler oyunlar için tuhaf öğeler topladıkları bilinmektedir: Kırmızı Ölü Kefaret 2. Gömlek ve rozet gibi geleneksel öğelerden sıyrılsa da, bir oyuncunun en sevdiği oyunlara olan takdirini ifade etmesi için tatmin edici bir yoldur. Ayrıca, dünyada nelerin var olduğunu göstermeye yardımcı olur ve bu, bazı oyuncular için eğlenceli olabilir. Oyuncular, özellikle Reddit gibi internetin çeşitli köşelerini onlara gösteren sitelerle, vahşi doğada ne keşfedeceklerini asla bilemeyecekler. iken Kırmızı Ölü Kefaret 2 soba biraz sıra dışı, yine de merak uyandıran bir parça, ancak bir takım soruları gündeme getiriyor.

Kırmızı Ölü Kefaret 2 şimdi PC, PS4 ve Xbox One için kullanılabilir.

DAHA: Red Dead Redemption Serisinin Çözülmemiş Bir Çok Gizemi Var

OKU  CS:GO, 1,8 milyon oyuncuyla en yüksek oyuncu sayısı rekorunu bir kez daha kırdı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.