Oyun Haberleri

Yakuza 0’ın çıkış yapan kötü adamının arkasındaki aktörün oyunda kendi kıçını tekmelediğini görünce gıdıklandım.

Yakuza 0'ın çıkış yapan kötü adamının arkasındaki aktörün oyunda kendi kıçını tekmelediğini görünce gıdıklandım.

Yakuza 0 düşmanı Daisaku Kuze’nin seslendirme sanatçısı ve yüz modeli Hitoshi Ozawa, geçen yıl kendi benzerliğini taşıyan oyunu ele almaya başladığı bir dizi hadi oynayalım videosu oluşturdu. Şimdi, Yakuza hayran kanalı Dragon Enterprise sayesinde, bu videolardan bazıları bizim eğlenmemiz için İngilizceye çevrildi.

Sega’nın uzun süredir devam eden suç melodramları serisinin çıkış yapan PC girişi olan Yakuza 0’da önerilecek çok şey var, ancak ben onun üç ana kötü adamının özellikle büyük bir hayranıyım. Ozawa, diğer oyuncular Hideao Nakano ve Riki Takeuchi ile birlikte, 1988’de başkahraman Kiryu ile karşı karşıya gelen üç acımasız Yakuza teğmenine ses ve benzerlik sağladı. delice yırtılmış.

Özellikle Ozawa’nın Kuze’si gerçek bir kazanan: Kiryu’yu oyun boyunca birden fazla patron dövüşünde takip eden, iğrenç bir kötü adamdan garip bir şekilde asil, trajik bir figüre yavaş yavaş büyüyen, yıkılmış, iktidarsız bir şekilde öfkeli eski bir boksör. Ayrıca mutlak bir patron temasına sahip.

Dragon Enterprise videolarındaki asıl ana olay, Ozawa’nın kendisiyle karşı karşıya gelmesidir. Kuze ile karşılaştığı videoya “Kuze, parmağını keseceğim” diyerek başlıyor ve söylemeliyim ki sözünü yerine getiriyor. “Genellikle kamera önünde oyun oynamayan insanlar” söz konusu olduğunda (ayrıca bkz: Conan O’Brien’ın Clueless Gamer’ı), Hitoshi Ozawa Yakuza 0’da kıç tekmeliyor.

Oyunun kolay modunda ama yine de⁠— öyle değil O normalden çok daha kolay ve Kuze’nin dişlerime tekme attığını hatırlıyorum, sırf onun yere serme kombolarından sağ çıkmak için sürekli şifalı enerji içecekleri içiyordum. Dövüşün öne çıkan özellikleri arasında Ozawa’nın karakterlerden çıkan ısı aksiyon parıltısı hakkında derin düşünmesi, belki de çizgi film kokuşmuş çizgiler olması ve ayrıca Kiryu’yu dövüşe bir beysbol sopası getirerek (sonra yine de sopayı kullanmaya devam ederek) “hile yapmakla” suçlaması yer alıyor.

Hayranlar tarafından çevrilen Yakuza ile ilgili daha fazla video için Dragon Enterprise’ın kanalına göz atabilirsiniz, ancak yine de Ozawa’nın kişisel YouTube kanalına hayranlık duyuyorum. Farklı bir yüze sahip bir karakter oyuncusu, “Hey, bu o adam! Kahretsin!” Onu ne zaman görseniz eğlence sektörünün en büyük hazinelerinden biri oluyor ve bunlardan birine adanmış tam bir YouTube kanalına sahip olmak? Şimdi bu bir zevk. Eric Bogosian restoran incelemeleri ve Paul Walter Hauser yaşam tarzı videolarından oluşan yeni ve güzel bir dünya hayal ediyorum. Bu dünyayı gerçeğe dönüştürebiliriz.

OKU  Onu buldular: Bethesda'nın en üretken seslendirme sanatçısı Starfield'a geri dönüyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.