Oyun Haberleri

Ghostwire: Tokyo’yu 6 milyon kişi oynadı

An anatomy mannequin in a darkened schoolroom

Ghostwire: Tokyo, açık dünya toplama yarışı, birinci şahıs büyücülük ve korku oyunu kombinasyonuyla dünyayı ateşe vermemiş olabilir, ancak kesinlikle hayranları vardı. Yeter ki yetkili heyecan hesap şimdi övünüyor: “6 milyon oyuncu #GhostwireTokyo’nun ürkütücü sokaklarını keşfetti! Bu, o ürkütücü ara sokakları daha az hayaletli yapmıyor elbette…”

Tango Gameworks’ün 2022 sürümünün Game Pass’te mevcut olması kesinlikle yardımcı oluyor, ancak orada bile bir oyunun, insanların onu yükleme zahmetine girebilmesi için belirli bir ilgi eşiğinin üzerinde olması gerekiyor. Özellikle Ghostwire: Tokyo’nun yaptığı gibi kurulum boyutu 20 GB’ın üzerindeyse.

Çıkışta Ghostwire: Tokyo’ya incelememizde 72 gibi iyi bir puan verdik ve bunu BioShock gibi oyunlarla karşılaştırdık ve şöyle dedik: “Ghostwire bu eski aksiyon oyunlarının ruhunu dolu dolu taşıyor ve hiçbir şekilde mükemmel olmasa da, bir oyun gibi. Güneşte uzun bir yürüyüşün ardından bir bardak kola. Su sizin için daha iyi olabilir ama milyonlarca sağlık uyarısına rağmen kendinizi şekerli ve tatlı bir şeylerle şımartmak istiyorsunuz.”

O zamandan beri Spider’s Thread adlı ücretsiz bir güncellemeyle genişletildi. Bu, oyuncuların talep ettiği Dodge Button’ın yanı sıra roguelite modunu ve perili bir lisede geçen önemli bir yan görevi de ekledi. Fear the Children olarak adlandırılan bu film, süresi boyunca sizi bir okulun içinde hapseden ve ateş etme ve toplama yerine korkuya odaklanan The Ring’e bir saygı duruşu niteliğindedir. Ghostwire’ın kolay öne çıkanlarından biri: Tokyo, devam filminin yönetmeni Kenji Kimura için ilginç bir yöne işaret ediyordu ve hakkında ipuçları veriyordu. Tam anlamıyla korku, bir stüdyo olarak Tango’nun gücü gibi görünüyor ve Ghostwire: Tokyo’nun ikonlarla ve atış zorluklarıyla dolu haritasının bir saat kadar ortadan kaldırılması bunu kanıtladı.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  ah ah! Final Fantasy 16'nın sıkma delikleri, oyuncuları bir kanatta tutuyor