Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve yanıtı #745: 4 Temmuz Salı

Today

Bugünün Wordle’ını çözmek için ihtiyacınız olan tüm ipuçları ve yardım aşağıda sizi bekliyor. Bugünün oyununu bir anda kazanmanız, 4 Temmuz (745) bulmacası için yararlı bir ipucu okumanız veya bazı genel kılavuzlara göz atmanız gerekiyorsa, ihtiyacınız olan her şeyi burada bulacaksınız.

Bugünkü Wordle’a adıma tek bir yeşil ve sarı ile başladıktan sonra ikinci denememde ender bir hızlı galibiyet elde ettim. Yarınki yapbozun daha zorlu olacağına eminim ama yine de önümüzdeki 24 saat boyunca bol şansımın tadını çıkarmaktan mutluyum. En azından, bir sonraki Wordle cevabını bulma zamanı gelene kadar.

Bugünün Wordle ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

4 Temmuz Salı için bir Wordle ipucu

Son derece kızgın hisseden veya hareket eden herhangi biri, özellikle bir tür aksilikten rahatsızsa, bugünkü yanıt kullanılarak tanımlanabilir. Örneğin, biri yarım saat beklemede kaldı veya iki kez yanlış yemek siparişi verdi. Bulunacak üç farklı sesli harf vardır.

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Hayır, bugünkü bulmacada çift harf yok.

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

Wordle kazanma serinizi uzatmak mı istiyorsunuz? Belki de popüler günlük bulmaca oyununu oynamaya yeni başladınız ve bazı öneriler arıyorsunuz. Burada olma nedeniniz ne olursa olsun, bu hızlı ipuçları sizi doğru yöne yönlendirmenize yardımcı olabilir:

 • Ortak ünlüler ve ünsüzlerin karışımı olan bir kelimeyle başlayın.
 • Cevap aynı harfi tekrar edebilir.
 • Zaten elediğiniz harfleri içeren tahminleri kullanmamaya çalışın.
OKU  Kemer bağlamak! Görünüşe göre WoW'un ejderha sürüşü Azeroth'un geri kalanına gidiyor

Wordle ile zamana karşı yarış yok, bu yüzden cevap için acele etmenize gerek yok. Oyunu sıradan bir gazete bulmacası gibi ele almak iyi bir taktik olabilir; bu şekilde, boş geliyorsanız daha sonra geri dönebilirsiniz. Bir süre uzaklaşmak, galibiyet ile gri kareler arasındaki fark anlamına gelebilir.

Bugünün Wordle yanıtı

(İmaj kredisi: Gelecek)

#745 Wordle cevabı nedir?

Galibiyet serinizi devam ettirelim. 4 Temmuz (745) Wordle’nin cevabı: KIZGIN.

Önceki Wordle cevapları

Son 10 Wordle yanıtı

Halihazırda kullanılmış olan Wordle çözümleri, günümüzün Wordle’ı için cevapları ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir veya bu yeşilliklerden daha fazlasını ortaya çıkarmaya yardımcı olacak tahminler için size ilham verebilir. Ayrıca, günlük bulmaca çözme çalışmanızı canlı tutan başlangıç ​​sözcükleri için ilham verici bazı fikirler de verebilirler.

İşte bazı yeni Wordle cevapları:

 • 3 Temmuz: OTEL
 • 2 Temmuz: YOSUNLU
 • 1 Temmuz: BİP
 • 30 Haziran: PİPET
 • 29 Haziran: LOKANTA
 • 28 Haziran: TRAKSİ
 • 27 Haziran: HAKKINDA
 • 26 Haziran: MİSAFİR
 • 25 Haziran: RODEO
 • 24 Haziran: BÜYÜK

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle size her gün altı sıra beş kutu veriyor ve popüler günlük bulmacayı kazanmak için aralarında hangi beş harfli kelimenin saklandığını bulmak size kalmış.

genellikle iyi bir plandır güçlü bir kelime ile başla ALERT gibi -ya da ortak ünsüzler ve birden çok sesli harfin iyi bir karışımına sahip başka herhangi bir kelime- ve yine de biraz şansla hızlı bir başlangıç ​​yapmalısınız. Yinelenen harflerle kelimelere başlamaktan da kaçınmalısınız, böylece fazladan bir harfi onaylama veya eleme şansını boşa harcamazsınız. Enter’a bastığınızda, hangi harflerin doğru veya yanlış olduğunu göreceksiniz. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

OKU  Future Games Show Bahar Vitrini nasıl izlenir?

İkinci tahmininiz, ilk satırda kaçırmış olabileceğiniz yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanarak birinciyi iltifat etmelidir. cevap. Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı deneme hakkınız var ve sadece gerçek kelimeleri kullanabilirsiniz ve harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örneğin: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçlarıve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme kaydırabilirsiniz.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle, kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar, günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı. Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.