Oyun Haberleri

Bus Simulator lisanslayana kadar ‘ikonik’ okul otobüsü tasarımlarının olduğunu bilmiyordum

An iconic school bus in Bus Simulator.

Dünya yanarken bile Bus Simulator 21 Next Stop’un tekerlekleri dönmeye devam ediyor. İnsanların gidecek yerleri var! Ve sanal otobüs hizmeti de bir şeydir, ancak Simulator ilkindeki diğerleriyle aynı doğrultuda, oyunun uyuyan doğası, geliştirici Stillalive Studios’un oyuna resmi lisanslı otobüsler eklediği anlamına geliyor.

Tamam bu beni eğlendiren basın açıklamasıyla ilgili ama bu alay konusu olmaktan çok aşktan geliyor. Bus Simulator 21 Next Stop’un artık üretici Thomasbuilt Buses ile bir lisans anlaşması var ve oyuncuların bu DLC’yi satın alması durumunda Saf-T-Liner C2 olan “ikonik okul otobüsü” oyuna dahil olacak.

Bu, şaşırtıcı olmayan bir şekilde oyuna kendi okul otobüsü rotalarınızı oluşturma ve yönetme yeteneğini ekleyen “Resmi Okul Otobüsü Uzantısı” DLC’nin tekerlekleri üzerinde devam ediyor. Peki filoya eklenen bu son şey nedir?

Basın bülteninde, “Thomas Yapılı Otobüsler Saf-T-Liner C2, 2 dingilli ve tek kapıyla donatılmış, 47 koltuk sunan, ABD yapımı, benzinle çalışan bir okul otobüsü” diyor. “Diğer okul otobüsleri gibi sadece okul gezilerinde değil, ihtiyaç duyulması halinde normal otobüs güzergahlarında da kullanılabilecek.”

Bu özel model yirmi yıldan az bir süredir üretimde, şu anda 100.000’den fazla çocuk göz kırpmalarını ABD’nin bir ucuna okula götüren ve geri getiren var ve bu, onu bir ablukayı aşabilecek türden bir şey gibi görünüyor. Otobüsler giderken çok iyi bir otobüs.

Thomas Build Buses DLC paketinin bir parçası olarak satın alınabilir veya sezonluk geçişin bir parçası olarak gelebilir (Resmi Okul Otobüsü Uzantısı DLC’sini de içerir). Otobüs severler için bir sonraki büyük söz mü? Bunu söylemenin kolay bir yolu yok ama otobüsleri geride bırakıyoruz. Ne?!? Bu yılın sonunda Resmi Tramvay Uzantısı paketinin yayınlanacağına tanık olacağız, zira bu raylara bağlı manyaklar başıboş çimlerimizde güç kazanmaya çalışacak.

OKU  Sega, 2023'te Sonic the Hedgehog için Daha Fazla Plan Yaptı

Son zamanlarda simülatör oyunlarında ve gerçek dünyada bazı ilginç gerçek dünya paralellikleri yaşandı, bunun en iyi örneği SCS Software’in Kamyon Simülatörü serisidir: kamyon şoförlerinin genel bir sıkıntısının ortasında IRL, kamyon taşımacılığı şirketlerinin yeni kan almak için tercih ettiği araç haline geldi. Bus Simulator 21 Next Stop’ta benzer bir şeyin olacağına dair bir haber yok ancak şehrinizin çocukları için bir sonraki Otto olma hırsınız varsa Saf-T-Liner C2 artık saatlerce vakit geçirmeniz için hazır.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.