Oyun Haberleri

Grand Theft Auto 6 hayranları bilgi konusunda o kadar çaresiz hale geldiler ki, kendilerini ayın yaklaşan bir açıklamanın haberini verdiğine inandırdılar

Grand Theft Auto Online Moon Festival

Gelecek favori oyunumuz hakkında bilgi beklerken hissettiğimiz çaresizlik hissine hepimiz çok aşinayız. Fragmanları kare kare tarayarak ve bulabildiğim her Discord ve Reddit teorisini yutarak bu konuda ben de suçlu oldum. Yaptığımı söyleyemeyeceğim bir şey, ayın (evet, gerçek hayattaki ayın) yaklaşan bir açıklama için çok önemli olduğunu belirlemek. Bunu kim söyleyebilir biliyor musun? Grand Theft Auto 6’yı sabırsızlıkla bekleyen bir avuç hayran.

Teori, oyun için büyük bir duyurunun yakında olacağına inanılarak Twitter ve Reddit’te ortaya çıktı. OyunlarRadar. Rockstar’ın tanıtım görselinden kaynaklanıyor son Güncelleme Grand Theft Auto Online’ın Ay Festivali etkinliği için. Oyunun Vinewood tabelasının önünde iki karakter duruyor ve çoğunluğu uygun bir şekilde gizlenmiş durumda, yalnızca “VI” harfleri hiçbir şekilde kapsam dışı bırakılıyor. VI’nın Romen rakamlarıyla altı numara olması anlaşılır bir şekilde bazı hayranların radarlarını devre dışı bıraktı.

GTA 6'nın çıkışını teorileştiren bir tweet

(Resim kredisi: Twitter aracılığıyla Dirty_Worka)

Peki bunun ay ile ne alakası var diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Reddit kullanıcısı gibi benden daha akıllı (ve bilgiye daha aç) insanlar var EndişeliTop8927 ve Twitter kullanıcısı Kirli_İşa— görüntüdeki ayın Zayıflayan Kambur Evresinde olduğu sonucuna vardık. Tahmin edin gerçek ay, Zayıflayan Kambur Dönem aşamasına ne zaman giriyor? Bugün (2 Ekim) ve ardından 1 Kasım’da tahmin ettiniz.

Teorinin bir başka katmanı da Rockstar’ın işleri Salı günü yapma tutkusudur: Red Dead Redemption ve devamı, hem duyurusunu hem de çıkışını Salı günü gerçekleştirdi ve çok sayıda Grand Theft Auto oyunu ya Ekim ayının Salı günleri yayınlandı ya da duyuruldu.

Teori, alay ve şüphecilikle karşılanmış gibi görünüyor, ancak bunların arasında küçük bir umut kırıntısı da var. Bir Reddit yorumcusu “Hepimiz gülüyoruz… ama ya…” düşündüm, diğeri ise isminde Grand Theft Auto hayranları “kelimenin tam anlamıyla video oyunu topluluğunun Swiftie’leri. Tamamen dengesizler ve her zaman noktaları birleştirmeye çalışıyorlar.”

Bu şimdiye kadar gördüğüm en büyük erişimlerden biri mi? Belki, ama Ay Festivali teaser görselindeki “VI” harfinin oldukça şüpheli derecede dikkat çekici bir şekilde aydınlatıldığını itiraf etmeliyim. Ay’ın tüm bunlardaki rolüne gelince, asla asla deme… Rockstar gibi bir şirketin bu kadar sıra dışı bir şey yapmasına izin vermezdim.

OKU  Mod yapımcıları tüm Fallout: New Vegas dünya haritasını Minecraft'ta yeniden tasarladı

Dirty_Worka’ya karşı adil olmak gerekirse, “çoğunlukla şaka yaptığını” kabul ediyor ama şunu ekliyor: “Rockstar bir şeyleri göz önünde saklamayı gerçekten seviyor ve onlar çok akıllı bir grup. Böyle bir şey yapsalar bir yanım şaşırmazdı.” Bu.” Benim açımdan, tüm içtenliğimle her şeyin doğru olmasını dilemeden edemiyorum. Sanırım teoriler doğrulanırsa yakında öğreneceğiz.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.