Oyun Haberleri

Call of Duty: Modern Warfare 2 Hayranları Santa Sena Sınır Geçişini Nasıl İyileştireceklerini Tartışıyor

modern warfare 2 santa sena border crossing changes

Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 hayranlar, Santa Sena Sınır Kapısı haritasında yapabilecekleri çeşitli iyileştirmeleri tartıştılar. Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 1. Sezonda eklenen Shipment ve Shoot House ile lansman sırasında yaklaşık 10 temel harita sunuldu. Modern Savaş 2 beta gelecekte geri dönüyor.


En iyi harita üzerinde fikir birliğine varmak zor olsa da Modern Savaş 2, Crown Raceway ve Farm 18, hayranların favorileri olarak kabul edilir. Taraq, Embassy ve Mercado Las Almas’ın da hayranları var, ancak bazı kullanıcılar Santa Sena Sınır Kapısı haritasını dünyadaki en kötü haritalardan biri olarak görüyor. Modern Savaş 2. Şimdi, bazı Görev çağrısı oyuncular maç akışını iyileştirmek için haritada yapacakları değişiklikleri tartışırlar.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Call of Duty: Modern Warfare 2 Oyuncusu Desert Eagle ile İnanılmaz Uzun Atış Yaptı

Commando_ag adlı bir Reddit kullanıcısı davet etti Görev çağrısı Hayranlar, Santa Sena Sınır Kapısı haritasını iyileştirmeyle ilgili fikirlerini paylaşmak için Modern Savaş 2 oyundan çıkarmadan. Commando_ag, kullanıcılardan Infinity Ward’da bir harita tasarımcısı olduklarını hayal etmelerini ister ve onlardan belirli bir araç bölümünü kaldırmak gibi akışı iyileştirebilecek değişiklikler önermelerini ister. Yorumlara bakılırsa, çok görünüyor Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 oyuncuların bunu nasıl daha iyi hale getirebilecekleri konusunda benzer fikirleri var.

Yaratıcı gönderi – IW’de bir harita tasarımcısısınız ve göreviniz haritanın daha iyi akmasını sağlamak için Santa Seña’dan bazı arabaları kaldırmak. Tüm haritayı oyundan kaldıramazsınız. Hangi arabaları kaldırırsınız? Veya daha iyi hale getirmek için ne eklersiniz? Neden? ModernWarfareII’den

OKU  Video Grafikleri Konsol Denetleyicilerinin Evrimini Anlatıyor

Birkaç kullanıcı, Infinity Ward’ın maç başlamadan önce Santa Sena Sınır Kapısı’ndaki tüm arabaları havaya uçurmasını istiyor, biri girişin bir parçası olarak tüm seviyeye bir halı bombası atmak istiyor. Pek çok kullanıcı bu değişikliklerden yana görünürken, bir oyuncu, arabaların havaya uçmuş olmamasının haritanın en iyi yanı olduğunu belirtiyor. Birkaç oyuncu da bunun oyunun “aptalca eğlence” yönünün bir parçası olduğunu iddia ediyor. Görev çağrısı çok oyunculu

Arabalar, şikayetlerin çoğunun kaynağı gibi görünüyor, bir kullanıcı otobüslere ve kamyonlara dokunmadan hepsini haritadan kaldırmak istiyor. Şaşırtıcı bir şekilde, bir hayran, 2019’daki Santa Sena Sınır Kapısı haritasına daha da fazla araba eklerdi. Modern Savaş 2 Infinity Ward’da bir tasarımcı olsalardı. Reddit gönderisi çoğunlukla haritada bulunan arabalarla ilgili tartışmalarla dolu, ancak tıkanma noktalarını ortadan kaldırmak için bir alt geçit eklemek gibi birkaç ilginç fikir var.

Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

DAHA: Call of Duty 2024 Zombies, Son Bir Harita İçin Aether Zaman Çizelgesine Dönmeli

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.