Oyun Haberleri

Çöplükte Bulunan Terk Edilmiş Forspoken SteelBooks

forspoken-cover

Luminous Productions için iyiye işaret değil unutulmuşçünkü çöp kutusunda birkaç SteelBook bulundu. unutulmuş 24 Ocak 2023’te piyasaya çıktığından beri çok sayıda olumsuz eleştiri alıyor. Ses oyunculuğunu, diyalog seçimini, oyunun olay örgüsünü ve hatta birkaç oynanış mekaniğini eleştiren insanlardan oyun gerçekten kendine bir yer bulamamış. iyi açılış satışlarına sahip olmasına rağmen birçok modern oyuncunun kütüphanesinde yer almaktadır.


bilmeyenler için, unutulmuş Luminous Productions tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan bir aksiyon rol yapma oyunudur. Başlık için beklentiler yüksekti, çünkü üzerinde çalışan grup aynı zamanda üzerinde de çalışıyordu. Son Fantezi 15. PlayStation 5’in grafik özelliklerinden yararlanmak için geliştirildi, bu nedenle pek çok hayran piyasaya sürülmesi için gerçekten heyecanlandı. Ne yazık ki, çeşitli sorunlar oyunu rahatsız etti ve başlangıçta beklenenin gerisinde kaldı. Şimdi, başka bir cesaret kırıcı haber, bizim için iyiye işaret değil. unutulmuş.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Forspoken Star, ‘Cringe’ Eleştirisine Tepki Verdi

Twitter kullanıcısı maiacelio, içinde çok sayıda kişinin bulunduğu bir video paylaştı. unutulmuş SteelBooks çöpte bulunmuştu. Eşyaların tam olarak nerede bulunduğu açıklanmasa da, böylesine yeni bir oyunun bu şekilde ele alınması şaşırtıcı. Bunun gibi ürünlerin atık kutularında ve çöp konteynırlarında ortaya çıktığını görmek pek de yeni değil. Benzer bir haberde Funko, 2022’deki cansız satışların ardından 36 milyon dolarlık heykelciği elden çıkarıyor. unutulmuşbu video oyununun sadece birkaç aydır çıkmış olması gerçekten iyiye işaret gibi görünmüyor.

OKU  Elden Ring ve God of War: Ragnarok, DICE Ödülleri'nde büyük ödül kazandı

Hevesli koleksiyonerler PlayStation 5 SteelBooks’a çok değer veriyor olsa da, oyunun normal paketine kıyasla ek maliyet, bu gibi öğeleri satın alırken karar verme sürecini gerçekten etkileyebilir. Anlaşılır bir şekilde, SteelBook sürümlerinin çoğu başka ek ücretsizler veya içerikler içeriyor olsa da, çoğu tüketici daha fazla saygı duydukları oyunları satın almaya odaklanma eğiliminde olacaktır. Doğrultusunda unutulmuş‘in karışık incelemeleri ve sürekli eleştirileri, oyunun eğilimi aşağı doğru görünüyor. Çelik kasaların içinde disklerin olup olmadığı doğrulanmasa da, sadece imha edilmek üzere atıldığını görmek oyuna daha olumsuz bir ışık tutuyor.

Bu aynı zamanda Luminous Productions’ın Square Enix ile birleştiğine dair son haberlerle de örtüşüyor. Yalnızca bu projeden kaynaklanan bu tür olumsuz sonuçlarla, belki de Square Enix yalnızca stüdyonun değil, tüm projenin ve genel olarak IP’nin fişini çekiyor olabilir. Oyunun stoğu yavaş hareket ediyorsa, stoğu elden çıkarmanın en kolay yolu bir çöplüktir.

unutulmuş şimdi PC ve PS5 için kullanılabilir.

DAHA FAZLA:Forspoken’ın Açık Dünyası, Final Fantasy 16’nın Bir Özelliği Olmamakta Haklı Olduğunu Kanıtlayabilir

OKU  Halo Infinite Direktörü 343 Industries'den Ayrılıyor, Kampanya Ekibi 'Yeniden Yapılanıyor'

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.