Oyun Haberleri

Destiny 2 Lightfall’ın Yeni Silahları Shadowkeep’ten

Destiny-2-Lightfall-Heavy-Grenade-Launcher-Titan

Bungie açıkladı Kader 2‘ın yaklaşmakta olan Lightfall DLC’si, Shadowkeep genişleme paketindeki temel silah geometrisini yeniden kullanacak. Halbuki Kader eski varlıkları yeniden kullanmaktan ve onları sonraki içerik lansmanının bir parçası olarak yeniden yeni yapmaktan asla çekinmedi, ikinci oyunun büyük yıllık genişleme paketleri genellikle bu yaklaşımdan yararlanmadı.


Eski silahların kullanımdan kaldırılması ve nihayetinde yeniden piyasaya sürülmesi konusu, çeşitli ülkelerde uzun ve hikayeli bir tartışmadır. Kader 2 topluluklar. Bazı oyuncular eski favorilerin güncel sürümlerini kazanmak için bir şans daha elde etmekten çekinmezken, diğerleri bunun yerine Bungie’nin tamamen yeni teçhizata odaklanmasını tercih ederdi. Lightfall DLC, görünüşe göre bu tartışmaları yeniden alevlendirmek üzere.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Destiny 2 Sezon Sonuna Kadar Artan Gambit İtibarı

Kartal gözlü hayranlar, Lightfall DLC tanıtım materyallerinde bazı tanıdık görünen silahları çoktan görmüş olsa da, yeni Kader 2 Lightfall Exotics fragmanı, bunun bir hata olmadığını doğruladı. Yani, fragman çıktıktan sonra Bungie, genişleme paketinin tanıtım sayfasını, biri yeni silahlardan bazılarını gösteren yüksek kaliteli görüntüler ve ekran görüntüleri içerecek şekilde güncelledi, ancak herkes bunların “yeni” olduğu fikrine katılmayabilir. sanki.

Destiny-2-Lightfall-Silah-Set-Kısmi

Daha spesifik olarak, sergilenen Lightfall keskin nişancı, füzyon, darbeli tüfek, el topu ve ağır el bombası fırlatıcılarının tümü, temel geometrilerini Kader 2‘ın daha önce yeniden yayınlanan Shadowkeep silahları. İki teçhizat seti arasındaki temel fark, Shadowkeep öğelerinin, Eris Morn’un Darkness Nightmares’ı savuşturmak için onlara bağladığı çeşitli biblolar, muskalar ve kuru meyveler içermesidir. Öte yandan Lightfall öğeleri, Neomuna’nın neon yüklü görsellerini yansıtan zarif ve parlaktır.

Destiny-2-Shadowkeep-Gear-Set-Dolu

Bu yaklaşım haksız değildir, belirtmeye değer. İnsanlığın Altın Çağı hala bir tanesi olabilirken Kader 2Çöküş öncesi teknolojinin genellikle Vanguard’ın günümüz Muhafızlarına sağlayabileceği her şeyden çok daha üstün olduğu bilinen bir gerçektir. Neomuna’nın Altın Çağ teknolojisini kullanarak ortaya çıktığı ve Eris Morn’un Luna’daki eski Altın Çağ tesislerini yağmaladığı göz önüne alındığında, oyunun bilgisi, bu aynı silah varlıklarının iki bölge arasında paylaşılacağı fikrini pekala destekleyebilir.

Bununla birlikte, herkes bu yaklaşımdan heyecanlanmayacak. Işık düşmesi çok büyük Kader 2 Oyunun neredeyse her yönüne büyük değişiklikler getirecek olan DLC ve bazı oyuncular, Lightfall donanımını, Bungie’nin üzerine yeni bir kat boya sürdükten sonra eski şeyleri yeniden yayınlamasının basit bir durumu olarak göreceklerinden emin. Bungie’nin Lightfall silahlarına yaklaşımının pratikte işe yarayıp yaramayacağı henüz belli değil.

Kader 2 şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

DAHA: 2023’te Destiny 2’den Ne Beklenmeli?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  EVE Online, AAA Spin-Off Blockchain Oyunu Alıyor
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Destiny 2 Planing Devasa Sezon Ortası Silah Hasarı Güçlendirmeleri

Oyun Haberleri

Bu sürükleyici lo-fi simülasyon oyununda bir bataklık şeytanı olun, kaosa neden olun, bir şeyler çalın

Oyun Haberleri

Genshin Impact Player 65 Karakterin Tümünü Seviye 90'a Getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir