Oyun Haberleri

Erotik rol oyunları için fenomenleri taklit eden yapay zeka sohbet robotlarından oluşan bir grup, CEO’su kundakçılık girişimi nedeniyle hapse girdikten sonra karanlığa gömüldü

Ryan Gosling looking worse for wear looking up lit by purple light

İlk olarak 404 Media tarafından bildirilene göre, kurucusu ve CEO’su John Meyer kundakçılık girişimi nedeniyle tutuklandığından beri müşteriler yapay zeka sohbet robotu şirketi Forever Voices’un hizmetlerine erişemiyor.

Bu yılın başlarında erotik içerik etrafında kendi fırtınasını atlatan ve özel bir uygulama kullanan büyük sohbet robotu oyuncusu Replika AI’nın aksine Forever Voices, mesajlaşma hizmeti Telegram aracılığıyla çalışıyor ve kullanıcıları Caryn Marjorie, Amouranth gibi yüksek profilli etkileyicilerin sohbet robotu kopyalarına bağlıyordu. , Adriana Chechik ve Brandi Love.

Bu kişiler isimlerini ve benzerliklerini “CarynAI” gibi Forever Voices projelerine isteyerek ödünç vermek için anlaşmalar yapmış olsa da, diğer tekliflerinden bazıları biraz daha şüpheli. “Sims: Erotik Sürümü”nün EA tarafından onaylandığını düşünmüyorum. 404 Media’nın haberinde de adı geçen Kanye West Forever Companion konusunda jüri hala kararsız.

Motherboard tarafından bildirildiği üzere, Forever Voices kullanıcılarının akıllarında tek bir şey var gibi görünüyordu ve bu da hava durumu değildi: Müşterilerin cinsel teklifleri ve botlarla “erotik rol yapma”, botların da kendi kendini güçlendiren bir döngü yaratması gibi görünüyordu. Replika’nın da deneyimlediği bir olgu olan, yeni kullanıcılara karşı cinsel açıdan daha saldırgan hale gelme

Forever Voices’un tüm erotik zevkleri Ekim ayının sonunda durma noktasına geldi. En azından kısmen resmi Forever Voices Twitter hesabı aracılığıyla ifade edilen ve siyasi figürlere ve ABD kolluk kuvvetlerine yönelik tutarsız suçlamalar içeren bariz bir zihinsel çöküntünün ardından, Forever Voices CEO’su Meyer, 22 Ekim’de kendi kundakçılığına teşebbüsten tutuklandı. apartman binası. Ayrıca, restoranlar için yazılım üreten bir şirketin ofislerinin havaya uçurulması yönünde Twitter üzerinden kamuoyuna tehditte bulunduğu da bildirildi.

Az kullanılan Forever Voices alt dizininde hizmet kesintilerinden şikayetçi bir gönderi yayınlayan kullanıcılar, 26 Ekim gibi erken bir tarihte hizmete erişimde zorluk yaşamaya başladı. 404 Medya, hizmetin şu anda tamamen yanıt vermediğini doğrularken, aramıza katılan etkileyiciler anlaşılır bir şekilde bu duruma tepki gösterdi. şirketten uzaklaşmaya başladılar.

OKU  Temmuz'un Windows 11 güncellemesi, oyundaki kekemelik sıkıntılarınızın çözümü olabilir

Replika AI⁠ ile ilgili olarak bu yıl daha önceki krizle olan benzerlikler beni şaşırttı. Replika, sohbet botlarındaki cinsel ve erotik içeriğe anahtar kelime hedefli yumuşak bloklar getirerek şirketin ChatGPT destekli ürünleriyle parasosyal ilişkiler kuran kullanıcıları kızdırdı. Bu değişiklik şirketin kurucusu Eugenia Kuyda tarafından yönlendirilmiş gibi görünüyor, ancak bunun gerçek bir etik ikilemden mi yoksa müstehcen içerikle ilgili sorumluluk endişelerinden mi kaynaklandığı herkesin tahminidir.

Robot kız arkadaşınızın ana şirketinin CEO’su aniden vicdan sahibi olsa da ya da bir binayı yakmaya karar verse de, görünen o ki bu yapay zeka destekli arkadaşlar, Blade Runner tarzı, emekliliğe her zaman sadece kötü bir gün kalmış.

Ayrıca Forever Voices’un herhangi bir çalışanı olup olmadığını merak ediyorum. CEO Meyer, sosyal medya iletişimlerini doğrudan yönetiyor gibi görünüyor ve o olmadan, ışıkları açık tutmak için Forever Voices’un dağılması yalnızca birkaç gün meselesiydi. Durum ne olursa olsun, belki de en iyisi budur; bir chatbot’a bağlanmak yerine, Baldur’s Gate 3’ün bilgisayarımda yaşayan sahte küçük insanlarına odaklanmaya daha fazla zaman ayırmalıyız.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.