Oyun Haberleri

Dragon Ball Z: Kakarot Bardock DLC’si Ciddi Sorunlar Yaşıyor

dragonball z kakarot bardock dlc

Dragon Ball Z: KakarotBardock – Alone Against Fate DLC’si birçok farklı oyun ve performans sorunu yaşıyor ve Bandai Namco veya CyberConnect2 bazı çözümler bulana kadar oyuncuların sorunu nasıl çözeceklerine dair yardım bulmak için internete başvurmalarına neden oluyor. Oyuncular yeni nesil güncellemeyi seviyor Dragon Ball Z: Kakarot ve yükseltme nedeniyle, daha fazla oyuncu orijinaline atlıyor Ejder Topu Z ilk kez hikaye. Ne yazık ki, DLC’ye verilen yanıt o kadar olumlu olmadı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Uzun zamandır beklenen Bardock – Alone Against Fate DLC nihayet yolda ve hayranlar onu bir an önce ele geçirip hikayeye dalmak için son derece heyecanlı. Nispeten kısa bir hikaye, oyuncular bitirebilir Dragon Ball Z: KakarotYer alan diğer yedi alt hikayeyi atlarlarsa, Bardock DLC’sini yaklaşık 90 dakikada tamamlarlar, bu da gereken süreye bir saat daha ekler. Elbette bu, oyuncuların DLC’de bulunan aksaklıklar, hatalar veya diğer sorunlar nedeniyle yavaşlamadığını varsayar.

İLGİLİ: Dragon Ball Z: Xbox için Kakarot Yeni Nesil Güncellemesi Ertelendi

Reddit’teki birkaç hayran ve oyuncu, Bardock DLC’de ortaya çıkan farklı sorunlar hakkında hikayeler yayınlıyor. ile oyun boyunca oynadıkça Dragon Ball Z: Kakarotoyunun birçok oynanabilir karakterinin yanı sıra hayranlar, oyunun PC sürümünde ses satırları ve metinlerin oynatılmaması veya düzgün görünmemesi gibi sorunlarla karşılaşıyor. Bir oyuncu, kamera açısının Vegeta’nın ayağına takılıp kaldığını gösteren bir resim yayınlarken, bir başka oyuncu, oyunun en son sürümüne güncelledikten sonra bile oyunun yüklenmediğini gösteren bir resim yayınladı.

OKU  Wordle ipucu ve cevap #641: 22 Mart Çarşamba

dragon ball z kakarot bardock dlc kamera sorunu

dragon ball z kakarot bardock dlc oyun veri sorunu yüklenemedi

Şimdi, Dragon Ball Z: Kakarot geçmişte aksaklıklardan payına düşeni aldı, ancak bunların çoğu zararsız, oynanış üzerinde önemli bir etkisi olmayan grafiksel hatalar oldu. Bununla birlikte, yeni Bardock DLC’nin lansmanı sırasında ortaya çıkan bu aksaklıklar, oyuncuların oyunla ilgili pek de keyifli bir deneyim yaşamamasına neden olmakla kalmıyor, aynı zamanda bazı oyuncuların oyun yüklemesinin tamamen dışında kalmasına neden oluyor.

Hayranlar sevgi dolu olduğu için bu hayal kırıklığı yaratıyor Dragon Ball Z: Kakarotyan görevleri ve oyunun anime ile uyumlu ana hikayesi. Umarım, yakında Bardock DLC’yi rahatsız eden birçok hatayı çözen bir yama yayınlanır, böylece oyuncular çeşitli yan görevlerin yanı sıra ana hikayesini de oynayabilirler.

Dragon Ball Z: Kakarot şu anda PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

DAHA FAZLA: Dragon Ball Z: Kakarot – Nasıl İyileştirilir

Kaynaklar: Reddit’te Rinzuno277353, MoosZonderAchternaam ve GrumpyEngine

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.