Oyun Haberleri

Düşmanlarınızı öylesine sert bir şekilde yere sermeye adanmış bir Remnant 2 yapısı var ki, asitte boğulup kan kaybından ölsünler

The Awakened King from Remnant 2 looms lordlike over the player.

Remnant 2 ilk bakışta oldukça standart bir ruh oyununa benziyor. Yalnızca ilk birkaç saati oynadıysanız bu adil bir varsayımdır, bu da sizi daha geniş yapı çeşitliliğine yavaş yavaş yakar. Tek bir arketiple başlarsınız ve en temel yapıların oluşmaya başlaması bile biraz zaman alır.

Ancak ayaklarınızı ıslattığınızda her şey değişir. Bir muska, dört yüzük, üç farklı silah (hepsi farklı modlar ve değiştiricilerle donatılmış), iki arketip takabilir ve kutsal emanetinizi (Dark Souls’un Estus Flask’ına eşdeğer) farklı sinerjilere sahip diğerleriyle değiştirebilirsiniz. Bu etkileşim artık düşmanlarınızı ölüme yüzüstü bırakmanıza olanak tanıyan bir yapı üretti.

R/remnantgame’den bugüne kadarki en muhteşem yapıyı icat ettim

Oyunun alt dizininde Soerakraven tarafından neredeyse mükemmelleştirildi (ancak keşfetti, Göbek flop yapıları Remnant serisinde köklü bir gelenek olduğundan) göbek flop yapısı sizi hayallerinizdeki yağ yakıcı bağırsak avcısına dönüştürmek için birkaç temel öğeyi kullanır.

İşin özüne inmeden önce biraz bağlam. İlk olarak, size çok ağır gelen zırhın içinden sıyrılmaya çalışarak göbek atma gerçekleştirilir. Bu, i-frame’ler yerine, düşmanlara zarar verebilecek acınası bir göbek düşmesine neden olur. İkincisi, oyun bunu güzel bir nedenden dolayı yüklü bir yakın dövüş saldırısı olarak ele alıyor. Bu da onu güçlendirebileceğiniz anlamına geliyor.

Soerakraven, yapı için kullandıkları eşyaların tam bir galerisini yayınladı. İlk olarak, her 750 puanlık flop hasarında ileriye doğru damgalama ruhu gönderen Red Doe asası var. Onu, göbek floplarını aşındırıcı hale getiren Tainted Blade mutatörünü yerleştirdiler. Kan Mücevheri yüzüğü aynı zamanda göbeklerinin kanamasına da neden olur. Bir adam tarafından ezildiğinizi, ardından kendinizi asitle kaplanmış ve kanarken bulduğunuzu hayal edin. Bu yapının yaptığı budur.

Diğer öğeler bunu daha da güçlü hale getiriyor; örneğin aşındırıcı ve kanayan durum etkilerini kopyalayan Kırmızı Yüzük veya durum etkilerinin süre pahasına daha fazla hasar vermesini sağlayan Fanatik Bandosu gibi. Soerakraven’in geri kalan eşyaları onları gerçekten dayanıklı kılıyor; tıpkı onları yavaşlatan Kristal Kalp kalıntısı gibi. daha öte ancak onlara ağır bir hasar direnci artışı sağlar. Zaten zamanının yarısını yerde geçiren bir yapı için sınıfının en iyisi.

OKU  Yazın, sizi aptallar! Drop'ta ön siparişe açık yeni LOTR klavye tuşları var ve benim baltam da onlarda

Bırakın bu yılın favorilerimden birini, herhangi bir oyunda tuhaf ve harika yapıların ilgi topladığını görmek beni çok mutlu ediyor. Elbette, sizi saf ölümün yenilmez bir yıldırım topuna dönüştüren Diablo 4 Sihirbazı yapısı gibi meta yapıları eğlencelidir. Peki göbek atmayı geçerli bir strateji haline getirebilecekken neden zarar vermeyi umursayım ki? Sonuçta: 1.000 yapıda ustalaşan savaşçıdan değil, 1.000 kez göbeği düşen savaşçıdan korkun.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.