Oyun Haberleri

Düzgün Hayvan Geçişi Modelleri Köylülerin Gerçek Dünyaya Girdiğini Gösteriyor

goldie inside home in new horizons

bir üyesi Hayvan geçidi topluluk, köylüleri yeniden yaratıyor ve onları bir Nintendo DS’den çıkarken güzel senaryolara yerleştiriyor. Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar çıktığında birçok oyunseverin kalbine girdi; dünyanın en çok ihtiyaç duyduğu bir zamanda piyasaya sürüldü ve gerçekten birçok oyuncuya yardımcı oldu. Rağmen Yeni ufuklar herhangi bir yeni içerik güncellemesi almayacak, topluluğu hala oldukça aktif.


Hayvan geçidi oyunculara her zaman kendi kreasyonlarını yapmaları için çok fazla özgürlük vermiştir ve Yeni ufuklar piyasaya sürülmesinden bu yana yaklaşık üç yıl geçmesine rağmen oyuncular sürekli olarak dikkat çekici deneyimlerini paylaşıyor. Hayvan geçidi adalar ve diğer gerçek hayat sanatı. Bunca zamandan sonra bile bu topluluğun sanatlarını böylesine sağlıklı bir oyunla karıştırmaya devam ettiğini düşünmek ilham verici.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Pokemon Fan, Animal Crossing: New Horizons’da HeartGold ve SoulSilver’dan Maun Spor Salonu’nu Yeniden Yaratıyor

Reddit kullanıcısı oops_deepdived, yarattıklarını şu platformda paylaşıyor: Hayvan geçidi subreddit, ve topluluk arasında bir hit oldu. Bu hayran, hayranların en sevdiği iki köylü olan Goldie ve Marshal’ın modellerini yeniden yarattı ve her birini görünümlerine ve kişiliklerine uygun süslemelerle bir Nintendo DS Lite kabuğuna yerleştirdi. Goldie, Golden Retriever’a oldukça benzer ve sonbahar renkli giysiler giyer, bu nedenle bahçesinde birçok çakıl taşı ve portakal ağacı vardır. Mareşal, daha güçlü renkler giyen kendini beğenmiş bir sincap köylüsüdür, bu nedenle bahçesi mor ve kırmızı çiçeklerle daha karanlıktır.

Goldie senaryosunu ilk paylaştıklarında, alt dizinin bazı üyeleri paniğe kapıldılar ve oops_deepdived’in kendi tematik bahçelerini oluşturmak için mükemmel bir DS Lite’ı yok ettiğini düşündüler, bu yüzden ikinci gönderilerinde hiçbir konsolun zarar görmediğini açıkça belirttiler. sanatlarını yapma ve bunun sadece bir konsol kabuğu olduğunu. Bazen Hayvan geçidi oyuncular oyuna gerçek hayattan öğeler getirmekten keyif alıyor ve bu hayran tam tersini yapmaya karar verdi ve Hayvan geçidi unsurları ve onları gerçek dünyaya getirin.

OKU  Bu Vampire Survivors benzeri, taklitin o kadar da kötü bir şey olmadığına beni ikna etti

İki gönderi topluluk tarafından o kadar iyi karşılandı ki, bazı hayranlar bu tür kreasyonları istemeye başladı, ancak yerine Pokemon ile Hayvan geçidi köylüler Şu an için geleceğin ne getireceği belirsiz. Hayvan geçidi franchise, ancak bu seriye yeni bir giriş olana kadar, oyuncular şüphesiz bağlı kalmaya devam edecek Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar yaratıcılıklarının çılgına dönmesine izin verirken oyundan olabildiğince çok şey almak için.

Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar Nintendo Switch için kullanılabilir.

DAHA: Disney Dreamlight Valley, Animal Crossing’in Zaman Yolculuğu Sorununu Paylaşıyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Final Fantasy 16, Savaş, Hikaye ve Eikon Savaşları Hakkında Yeni Ayrıntıları Açıklıyor

Oyun Haberleri

En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Oyun Haberleri

Diablo 4 Rogue Solos Ashava World Boss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir