Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #758: 17 Temmuz Pazartesi

Today

Wordle’u kazanmaya devam edin ve bunu size de uygun bir tarzda yapın. Bugünün cevabını bir çırpıda almak istiyorsanız, sadece bir tık uzağınızda veya sadece biraz yardım istiyorsanız, o zaman aşağıda bekleyen 17 Temmuz (758) oyunu için bir ipucu var. Bugünkü Wordle ile işiniz bitti mi? Ardından, faydalı ipuçlarımız ve kılavuzlarımızla oyununuzu geliştirmek için biraz zaman harcamaktan çekinmeyin.

Parmaklarımı çıtlattım ve ardından bugünkü yapboz için açılış tahminimi yazarken gülümsedim. Bu iyiydi. Bu… olduğu gibi hiçbir şey ortaya çıkarmayacaktı. Neyse ki ikinci girişimim, bugünün Wordle yanıtını gümüş bir tabakta bana teslim etmekten hemen hemen her şeyi yaptı, ancak bu rahatsız edici bir başlangıçtı.

Bugünün Wordle ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

17 Temmuz Pazartesi için bir Wordle ipucu

Bugünün Wordle’ına cevap gevşek ve oldukça üzgün bir kelime. Aşağı doğru çöken veya sarkan herhangi bir şey -unutulmuş bir ev bitkisinin yaprakları gibi- bu şekilde tarif edilebilir, tıpkı herhangi bir kişinin ruh hali veya enerji seviyeleri aşağı yönlü bir kavis üzerindeyken tarif edilebileceği gibi.

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Evet, bugünkü bulmacada çift harf var.

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

Wordle oynamaya karar verdiyseniz ancak nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, ilk galibiyet serinize giden yolda size yardımcı olacağım. Bu hızlı ipuçlarıyla tüm tahminlerinizin geçerli olmasını sağlayın ve bir Wordle kazananı olun:

 • İyi bir açıcı, ortak ünlüler ve ünsüzlerin bir karışımına sahiptir.
 • Cevap, tekrarlanan aynı mektubu içerebilir.
 • Halihazırda elediğiniz harfleri içeren kelimelerden kaçının.
OKU  Metafizik saçmalıkları ve garip mimariyi seviyorsanız, Talos İlkesi 2 tam size göre olmalı

Zamana karşı yarışmıyorsunuz, bu yüzden acele etmek için bir sebep yok. Aslında, oyunu sıradan bir gazete bulmacası gibi ele almak ve boş geliyorsanız daha sonra geri dönmek kötü bir fikir değil. Bazen bir süre uzaklaşmak, yeni bir bakış açısıyla geri dönebileceğiniz anlamına gelir.

Bugünün Wordle yanıtı

(İmaj kredisi: Gelecek)

#758 Wordle cevabı nedir?

İşte son galibiyetin. 17 Temmuz (758) Sözünün Cevabı DÜŞÜR.

Önceki Wordle cevapları

Son 10 Wordle yanıtı

Önceki Wordle çözümleri, bugünün Wordle’ı için tahminleri ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir, çünkü yanıt muhtemelen tekrarlanmaz. Ayrıca, günlük bulmaca çözme çalışmanızı canlı tutan başlangıç ​​sözcükleri için size bazı sağlam fikirler de verebilirler.

İşte bazı yeni Wordle cevapları:

 • 16 Temmuz: TOPAZ
 • 15 Temmuz: KOCAKARI
 • 14 Temmuz: ARKADAŞ
 • 13 Temmuz: MAVNA
 • 12 Temmuz: WHIRL
 • 11 Temmuz: TOPRAK
 • 10 Temmuz: ÇILGINLIK
 • 9 Temmuz: GİRMEK
 • 8 Temmuz: ÇÖMELMEK
 • 7 Temmuz: TATLI ÇÖREK

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Her gün Wordle tarafından size sunulan altı sıra beş kutu vardır ve günlük bulmacayı kazanmak için aralarında hangi beş harfli kelimenin saklandığını bulmanız gerekir.

Güçlü bir kelime ile başlayın ALIVE gibi – veya ortak ünsüzler ve birden çok sesli harfin iyi bir karışımı olan başka herhangi bir kelime gibi. Yinelenen harflerle kelimelere başlamaktan da kaçınmalısınız, böylece fazladan bir harfi onaylama veya eleme şansını boşa harcamazsınız. Tahmininizi yazıp Enter’a bastığınızda, hangi harflerin doğru veya yanlış olduğunu göreceksiniz. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

İkinci tahmininiz, ilk satırda kaçırmış olabileceğiniz yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanarak birinciyi iltifat etmelidir; Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı deneme hakkınız var ve sadece gerçek kelimeleri kullanabilirsiniz ve harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örneğin: KİTAPLAR).

OKU  Bobby Kotick'in yapay zeka yorumları, geniş dilli altına hücum modelinin ardındaki düşüncesizliği mükemmel bir şekilde özetliyor.

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçlarıve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme kaydırabilirsiniz.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle, kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar, günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı. Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.