Oyun Haberleri

Elbette mod yapımcılarının Resident Evil 4 demosu için yaptığı ilk şey Leon’u bir tangaya sokmak oldu.

A shirtless Leon, pixelated below his abdomen, from Resident Evil 4.

Resident Evil 4 Testere Demosu (yeni sekmede açılır) Daha çıkalı bir hafta bile olmadı ve mod yapımcıları şimdiden sıkı bir şekilde iş başında. Varsayımsal okuyucu, ‘Bahse girerim silahlardaki bazı hasar değerlerinde ince ayar yapmışlardır, belki bazı aceleyle yapılmış hata düzeltmeleri uygulamışlardır’ gibi bir şeyler düşündüğünüzü hayal ediyorum. Daha fazla yanılıyor olamazsın. Leon’a hizmetçi kıyafeti giydirdiler ve silahını bir muzla değiştirdiler. Yaşasın PC oyunları.

Doğru okudunuz. Hizmetçi Leon modu (yeni sekmede açılır) (açıklama: “Leon S Kennedy’deki S, Serve anlamına gelir”) flopityflips adlı bir yaratıcının imzasını taşıyan, dün akşamdan beri ücretsiz olarak indirilebilen teknik ve sanatsal bir başarıdır. Leon’un sağlam deri ceket takımını, resmini mezarıma kadar götüreceğim yakıcı kawaii hizmetçi kıyafeti ile değiştirerek tam olarak düşündüğünüz şeyi yapıyor.

(İmaj kredisi: flopityflips / Capcom)

(yeni sekmede açılır)

Ama eğer hizmetçi Leon sana göre değilse ve (muhtemelen bunu işte açmamak en iyisi) Thongs Leon modunu sevmiyorsan (yeni sekmede açılır) bu, kahramanımızı bir çift şık muhabbet kuşu kaçakçısına sokar – bir sonraki Chainsaw Demo oyununuzu renklendirecek birkaç tuhaflık daha var. Örneğin, neden Banana Gun ve Spoon Knife’ı denemiyorsunuz? (yeni sekmede açılır)? Bu da, Leon’un standart tabancasını parlak bir muzla ve bıçağını, dürüst olmam gerekirse yemek için çok büyük görünen bir kaşıkla değiştirerek, teneke üzerinde yazan şeyi yapıyor.

Tüm modlar bu kadar saçma değil. adlı bir modder için neredeyse hiç zaman almadı. Demonun VR’de çalışmasını sağlamak için Praydog (yeni sekmede açılır), örneğin. Henüz kimsenin bu diğer modlardan herhangi birini VR versiyonunda kullanmaya çalıştığını sanmıyorum, bu bana gerçek bir sınır ruhunun eksikliğini vurguluyor gibi görünüyor.

Bir yandan, RE4’ün tam versiyonu bana tamamen gereksiz geliyor, ancak tam sürüm 24 Mart’ta yayınlandığında onu oynamaktan heyecan duymadığımı söylersem yalan söylemiş olurum. (yeni sekmede açılır) Neyse. Oyun gerçekten çıkmadan önce bu şeyleri halletmeyi başardıkları için bu mod yapımcılarına teslim etmeliyim. Bunun gibi modların, oyunun tam sürümünün ardından gelecek tufana kıyasla kovada bir düşüş olduğunu hayal ediyorum.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bu ebeveyn, Roblox'ta 6 saat geçirdikten sonra çocuklarının hesaplarını sildi