Oyun Haberleri

Call of Duty: Warzone 2 Yayıncısı, Proximity Chat’i Kullanarak Dahi Oynamayı Sağlıyor

Promotional picture for Season 2 of Call of Duty Warzone 2

Infinity Ward ve Raven Software’in hit nişancı oyununun bir oyuncusu Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 oyunun yakın sohbet özelliği için ustaca bir kullanım keşfetti, şüphelenmeyen bir rakibi kendi kaderine çekmek için yanlış yönlendirmeyi kullandı. Popüler Battle Royale oyunu, oyunculara yeni bir harita, yeni oyun özellikleri ve hatta oyuncuların Ashika Adası’ndaki deniz aslanını beslemesine olanak tanıyan sevimli bir Paskalya yumurtası sunan Sezon 2’nin lansmanını kısa bir süre önce gördü.


2020 selefinin beklenmedik başarısını temel alarak, Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 2022’de piyasaya sürüldüğünde Battle Royale serisine çok sayıda ekleme ve oynanış değişikliği getirdi. insana karşı yapay zeka DMZ modu Savaş bölgesi 2 geniş övgü aldılar. Oynaması ücretsiz başlığa bir başka popüler ekleme, oyunculara savaş alanında daha fazla taktiksel farkındalık sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda özelliğin farkında olmayan rakipleri alt etmek için bazı zekice ve kurnazca kullanımlarına da yol açan yakın sohbet oldu.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Warzone 2 Streamer, Düşmanın Xbox’ını Kapatmak ve Denemek İçin Proximity Chat’i Kullanıyor

TikTok kullanıcısı p11nkxbl bunu keşfetti Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2‘in yakınlık sohbeti, yalnızca savaş alanı farkındalığını artırmak için yararlı olmakla kalmaz, aynı zamanda gerçekten komik bir şekilde düşmanları alt etmek için de kullanılabilir. Eğlenceli yeni bir videoda, p11nkxbl, bir binanın içinde duran akışta gösteriliyor. Savaş bölgesi 2 ustaca planını uygulamaya koyarken parmakları klavyede ve hazırda bir tüfekle. Odadaki birinden çalışmayan bir kumanda için pil istiyormuş gibi yapan p11nkxbl, hedefini yakındaki bir köşeye doğrultuyor. Yakınlık sohbetindeki talebe kulak misafiri olan ve kumandasız bir konsol oyuncusundan kolay bir öldürme beklentisiyle, bir düşman köşeden sürünerek gelir ve silah sesleri ve kahkahalar patladığında anında ortadan kaldırılır.

OKU  Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #756: 15 Temmuz Cumartesi

Uyarı: Video biraz küfür içermektedir.

Bu, oyuncuların düşmanları kandırmak için yakın sohbeti kullandığı ilk örnek olmasa da Savaş bölgesi 2, kesinlikle şimdiye kadarki en komik ve yaratıcı örneklerden biri. TikTok hakkında yorum yapan kullanıcılar, p11nkxbl’ı “psyops efsanesi” olarak nitelendiren etkileyici bir yanıtla aynı fikirde görünüyordu. Diğer yanıtlar, sinsi taktiği kötülüyor gibiydi ve hemen ardından muhtemelen gelecekte bunu kendileri için deneyeceklerini ekledi. Kötü yaratıcı stratejinin başarısıyla tartışamayan diğer yanıtlar, hileye kanacaklarını belirtti.

Bazı oyuncular, öldürmek için aldatmayı kullanmakta sorun yaşayabilirken, p11nkxbl’ın komik stratejisinin etkinliğini göz ardı etmek imkansızdır. Ve düşman oyuncu muhtemelen karşılaşmadan sonra kendini biraz aptal hissetse de, en azından oyundaki en hızlı ölümü yaşamadı. Savaş bölgesi 2 tarih.

Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X için çıktı

DAHA: Call of Duty: Warzone 2’nin Çoklu Harita DMZ Görevleri CoD Zombilerine Taşınabilir

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Yaratıcı, The Last of Us'ın Steam Deck'te yayınlanacağını doğruladı