Moda

Emily Ratajkowski, olası bir suşi randevusu için yan göğüslü bir hırkayla ahlaksız çıktı.

Emily Ratajkowski, olası bir suşi randevusu için yan göğüslü bir hırkayla ahlaksız çıktı.

Modanın başına buyruk Emily Ratajkowski, hırkanızın düğmeleri hafifçe göğsünüzün üzerine geldiğinde oluşan kazara yan büstü kucaklamanın bir yolunu buldu.

Instagram’da yayınlanan fotoğraflarda EmRata, düğmeler arasında kasıtlı gözetleme delikleri oluşturmak için yaratıcı bir şekilde tasarlanmış beyaz bir hırkanın altına sütyen giymiyor. Gönderi, potansiyel yeni erkek arkadaşı komedyen Eric Andre’den onaylayan bir kalp gözü emojisinin yanı sıra Irina Shayk’tan “evet lütfen” ve Amelia Gray Hamlin’den bir ateş emojisi aldı.

Ratajkowski, yazıya suşi ve sake emojileri ekledi ve gerçekten de yarısı yenmiş tempura tabağının yanında bir masada oturuyor gibi görünüyor (#Araştırmacı Gazetecilik). Ama EmRata’nın emoji kullanımına bakılırsa Andre ile birlikte suşi yediklerini düşünüyor muyuz? Bu tamamen mümkün.

Pete Davidson ile kısa randevularının ardından TMZ, Ocak ayı başlarında Ratajkowski ve Andre’nin bir Japon restoranında görünüşte bir randevu gecesinin tadını çıkarırken çekilmiş fotoğraflarını yayınladı – bu da ikisinin A Thing olma yolunda erken aşamalarda olduklarına dair spekülasyonlara yol açtı. Ancak birkaç gün sonra TMZ, Ratajkowski’nin Knicks maçında başka bir adamla oturduğu fotoğrafları yayınladı ve Andre’yi “Ting” diye sorguladı.

Kalp-göz emojisi, Emily Ratajkowski ve Eric Andre’nin resmi olarak yer aldığı anlamına mı geliyor? Andre sadece bizimle mi oynuyor? Sadece atışını mı yapıyor? EmRata suşiyi gerçekten seviyor mu? Dürüst olmak gerekirse, bu Instagram gönderisinden emin olduğum tek şey, beyaz hırkamı sütyensiz ev dışında giyme iznim.Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Rita Ora, yatak odası moda çağında
İlgili yazılar
Moda

Emily Ratajkowski ve Julia Fox, kışın ortasında minik bikiniler giyiyorlar

Moda

Emily Ratajkowski korse yeleği ile yazın iki trendini yakaladı

Moda

Emily Ratajkowski, Carrie Bradshaw'ın gazete elbisesinin 2023 muadilini buldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir