Oyun Haberleri

Etrian Odyssey Origins Collection, Persona ve Shin Megami Tensei DLC’yi İçeriyor

Etrian Odyssey HD

Yaklaşan Etrian Odyssey Origins Koleksiyonu Atlus’tan birkaç karakter içerecek Shin Megami Tensei Ve kişilik oynanabilir karakterler için DLC portreleri olarak franchise’lar. Geçen hafta Nintendo, 2023’ün ilk yarısında Switch’e gelecek çeşitli oyunları gösteren bir sunum düzenledi. Şubat 2023 Nintendo Direct’te, bir dizi DS oyununu içeren bazı klasik oyunlar için bir dizi yeniden düzenleme ve yeniden yapım yer aldı. sisteme taşınmaktadır. Bunlardan biri Etrian Odyssey Origins Koleksiyonuserinin DS üçlemesinin HD yeniden düzenlemesi.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Atlus daha çok bilinirken Shin Megami Tensei Ve kişilik franchise’ların da geliştiricisidir. Etrian Odysseia oyunlar. Bunlar, Nintendo DS ve 3DS sistemlerinin çift ekranlarını kullanan zindanda gezinen JRPG’lerdir. Bu koleksiyon ilk üçünü içerecek Etrian Odysseia oyuncuların çeşitli sınıflardaki maceracıların bir parçası olduğu oyunlar. Atlus, bu koleksiyonun DLC olarak çeşitli franchise’larından karakterlerin rol aldığı DLC’yi içereceğini açıkladı.

İLGİLİ: Söylentiler: Xbox Game Pass, Başka Bir Atlus RPG Ekliyor Olabilir

Atlus’tan bir tweet’te ve resmi web sitesinde, hem ön sipariş hem de lansman sonrası DLC olarak mevcut olan yeni karakter portreleri ortaya çıktı. DLC, paket başına 3 USD karşılığında satın alınabilir. Bunların hepsi her iki karakterden Shin Megami Tensei Ve kişilik seri. Daha spesifik olarak, bunlar Demi-Fiend’in portreleridir. Shin Megami Tensei 3Nahobino’dan Shin Megami Tensei 5Aigis’ten Kişi 3gelen Teddie Kişi 4Şakacı Kişi 5ve Ringo’dan Ruh Hackerları 2.

OKU  Duke Nukem Leaker Başka Bir Klasik FPS İçin Kaynak Kodunu Paylaşıyor

Bu karakter portre DLC’leri, temelde oyuncunun yaratmak istediği herhangi bir sınıf için kostümlerdir. Örneğin Joker, Protector sınıfı olarak sınıflandırılabilir. Etrian Destanı 1 bu DLC uygulandığında. Atlus, yeniden düzenlenen bu üçlemede bu kostümlere yalnızca belirli oyunlarda erişilebileceğini belirtiyor. Joker ve Ringo yalnızca şu ülkelerde mevcuttur: Etrian Destanı HDDemi-Fiend ve Teddie’ye yalnızca şuradan erişilebilir: Etrian Destanı 2 HDNahobino ve Aigis ile Etrian Destanı 3 HD.

DLC, Atlus’un oyun kitaplığını sevenler için eğlenceli bir ek olmalı, birçok kişi Demi-Fiend ve Teddie gibi karakterlerin aynı oyunda sıkıştırılmış olmasının uyumsuzluğu hakkında yorum yapıyor. Etrian Odysseiasanat tarzı. Bu koleksiyon bu üç oyunu derlerken aynı zamanda gelecek için bir test yatağı olacak. Etrian Odysseia başlıklar. Geliştiriciler, üçlemenin yayınlanmasının ardından oyunların geliştirilmesine yardımcı olmak için kullanılabilecek üçleme hakkında geri bildirim istedi.

Etrian Odyssey Origins Koleksiyonu 1 Haziran 2023’te Nintendo Switch ve PC için çıkacak.

DAHA: Bir Persona 3 Remake, Persona 6’dan Önce Mükemmel Bir Durdurma Aralığı Olabilir

Kaynak: Atlus

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.