Oyun Haberleri

MultiVersus Direktörü, Adventure Time’dan Marceline’nin Kadroya Katılmasına İlgi Duyuyor

marceline jamming on her bass

Marceline of Macera zamanı olası bir ek olarak ima ediliyor Çoklu Versiyonliste. Macera zamanı önemli bir marka olmuştur. Çoklu Versiyon, oyun başladığında hem Finn hem de Jake savaşçı olarak görünüyor. Şimdi Çoklu Versiyon bir süredir mevcuttu, eğer öyleyse şaşırtıcı olmaz Macera zamanı daha da fazla karakter için iade edildi. Marceline tek değil Macera zamanı bir şansı hak eden karakter, ama en popüleri olabilir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Finn ve Jake, yayınlanan tek tam karakterler olabilir. Çoklu Versiyongeliştirici Player First Games pek çok şey ekledi Macera zamanı Aksi takdirde içerik de. Örneğin, Jake için Cake’in seslendirmesine sahip Cake görünümleri vardır. Bir Fin derisi olan Fern, benzer şekilde doğru seslendirme sanatçısı tarafından seslendirilir. ayrıca bir tane var Macera zamanı Ağaç Kalesi aşaması, çoklu Macera zamanı spiker paketleri, zil sesleri, çıkartmalar, simgeler, afişler ve daha fazlası. Macera zamanı kolayca biridir Çoklu Versus’nin en önde gelen crossover markaları.

İLİŞKİLİ: Walter White’ın Kadroya Katılmasına İlişkin MultiVersus Geliştirici İpuçları

Görmek belki de büyük bir sürpriz değil Çoklu Versiyon oyun direktörü Tony Huynh, Marceline’in oyunun kadrosuna katılma olasılığıyla dalga geçiyor. Twitter’da yaptığı bir gönderide Huynh, takipçisine Marceline’in varsayılan kıyafetinin ne olması gerektiğine dair bir soru sordu. Bunu şüpheli, “% 100 hiçbir şey söylemiyor, sadece merak” ile takip etti. Huynh’in sağladığı anket seçenekleri, Marceline’in gri gömleği ve kırmızı gömleği içindi.

Huynh, yeni bir dövüşçüyü duyuruyormuş gibi görünmekten kaçınmaya çalışıyor olabilir. Çoklu Versiyon, tweet’ini daha az bir şey olarak okumak zor. Marceline’in oynanabilir bir dövüşçü olacağı anlamına gelen varsayılan bir cilt seçimi hakkında soru soruyor. Tabii ki Huynh, Marceline’i oyuna eklemek gibi gerçek bir niyeti olmadan varsayımsal bir soru sorarak başka bir geliştiriciyle yaptığı bir iddiayı çözüyor olabilir. Ortalığı karıştırması garip görünüyor Çoklu Versiyon hayran kitlesi sadece eğlence için olsa da.

OKU  Bazı Destiny 2 Oyuncuları Kabus Baskınının Kökünü Kusursuz Bir Şekilde Temizledi

Marceline, elbette alternatif bir karakter görünümü olarak eklenebilir. Kimin derisi olacağını hayal etmek zor. Ancak, örneğin, Jake’in varsayılan Cake ve Calico Cake çeşidiyle iki farklı Cake görünümü vardır. Sadece varsayılan bir Marceline dış görünümü ve alternatif bir dış görünüm olabileceğini gösteriyor.

Marceline sonunda eklenip eklenmeyeceği Çoklu Versiyon Görülecek bir şey yok ama Huynh’ın vampirin kıyafetleriyle ilgili tweet’i olsun ya da olmasın, bu büyük bir sürpriz olmaz. Marceline, eğlenceli ve sevilen bir karakterdir. Macera zamanı ve Çoklu Versiyon hızlı bir şekilde savaşçı eklemeye devam ediyor. Gri ya da kırmızı gömlek, Marceline harika bir seçim. Princess Bubblegum’dan önce mi yoksa sonra mı ekleneceği daha zor bir seçim gibi görünüyor.

Çoklu Versiyon şu anda PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA: MultiVersus Tam Kılavuz: En İyi Karakterler, Dövüş İpuçları, Açılabilir Öğeler ve Daha Fazlası

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Final Fantasy 16, Savaş, Hikaye ve Eikon Savaşları Hakkında Yeni Ayrıntıları Açıklıyor

Oyun Haberleri

En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Oyun Haberleri

Diablo 4 Rogue Solos Ashava World Boss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir