Oyun Haberleri

Fallout 4’ün en iddialı modlarından biri, Starfield’ın yolundan çekilmek için ertelendi

Fallout 4'ün en iddialı modlarından biri, Starfield'ın yolundan çekilmek için ertelendi

Fallout 4 için oyuncuları gölet üzerinden İngiltere’nin başkentine taşıyan tam bir dönüşüm modu olan Fallout: London ertelendi. Bu yılın 3. Çeyreğinde yayınlamak yerine – emin değilseniz, bundan sonraki Q’dur – şimdi 4. Çeyrek’te, yani Ekim veya sonrasında yayınlanacak.

Fallout: London proje lideri Prilladog, “Şimdi ‘Neden bu kadar geç’ diye merak ediyor olabilirsiniz,” dedi, “başlangıçta bunun üçüncü çeyrekte olmasını ummuştuk… ancak belirli bir uzay oyunu ertelendi ve şimdi planladığımız aynı zamanda çıkması planlandı”.

Bu oyun, elbette, Starfield. Bethesda’nın RPG’si, yeterince uygun bir şekilde, Eylül ayının kalbinde gizlenen bir kara delik haline geldi ve her türden stüdyonun yörüngesinden çıkmasına neden oldu. Prilladog, “Bu size sadece Starfield oynamak için daha fazla zaman vermekle kalmıyor, aynı zamanda oyun testi ve hata düzeltme için bize daha fazla zaman veriyor, bu yüzden bir kazan/kazan durumu” dedi.

Genel olarak, büyük bir Bethesda sürümünün önüne geçmek isteyen projeler, modlardan ziyade diğer stüdyoların oyunlarıdır – bilirsiniz, kar elde etmek isteyen şeylerdir, ancak bunun için Fallout: London geliştiricilerini suçlayamam. modlarının yaptığı kaşıntıların çoğunu çizen bir goliath sürümüyle gölgede kalabileceklerini düşünerek.

Açıkçası, Fallout: London ekibine ihtiyaç duyduğu kadar zaman vermekten mutluyum. Bir keresinde modun E3 2021’in en iyi duyurusu olduğunu söylemiştik ve bunun hala doğru olduğuna inanıyorum. Şimdiye kadar, çalışan trenler, posta kutusu cinayet robotları ve hatta 1. Dünya Savaşı dönemi silahları içeren Fallout formülünün fevkalade eğlenceli bir nakli gibi görünüyordu. Trajik bir şekilde Kral Charles veya Kraliçe Elizabeth zombileri yok, ama hey, belki bu Fallout: Norfolk için.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Diablo 4'ün size daha iyi ganimet sağlamak için 'gerçekten çok büyük bir güncelleme planları' var, ancak gelecek yıla kadar beklemeniz gerekecek