Oyun Haberleri

Genshin Impact Concept, Ayaka’yı Dendro Karakterine Dönüştürüyor

Genshin Impact Kamisato Ayaka

A Genshin Etkisi fan, Cryo kullanıcısı Kamisato Ayaka’yı Dendro karakterine dönüştürdüğü bir konsept yarattı. Yeni Dendro öğesi, yeni Sumeru bölgesini de tanıtan 3.0 güncellemesinde geldi. Dendro, tüm karakter metasını tamamen değiştiren altı yeni temel reaksiyon tanıttı.


Yeni öğe, çok ihtiyaç duyulan çeşitliliği sağladı. Genshin Etkisihala nispeten basit olan savaş sistemi. Oyun ayrıca, mevcut güncelleme 3.4 ile gelen Alhaitham ve Yaoyao da dahil olmak üzere beş yeni Dendro karakterini tanıttı. Bu ikisini oynanabilir kadrolarına eklemek isteyen oyuncular, Sınırlı Karakter Afişlerinin süresi birkaç gün önce dolduğundan, yeniden çalıştırma alana kadar 5-6 ay beklemek zorunda kalacaklar.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Genshin Impact Fan, Cyno İçin Etkileyici Akademiya Temalı Kıyafetini Paylaşıyor

Reddit kullanıcısı SherenPlaysGames, popüler Cryo kılıcı karakteri Kamisato Ayaka’yı Dendro karakteri gibi gösteren ilginç bir fan-art paylaştı. Konsept, Ayaka’nın devam eden Genshin Impact sürüm 3.4’te gelen yeni Springbloom Missive kıyafetinin değiştirilmiş bir versiyonunu içeriyor. Gönderi, oyunun resmi alt dizininde neredeyse 6.000 olumlu oya ulaştığı için hayranlar hayran sanatını beğenmiş görünüyor. Ayaka’nın yeni görünümü şu anda oyun içi mağazada normalden 330 daha az olan 1350 Genesis Crystals indirimli fiyatıyla mevcut. Ancak HoYoverse, 3.4 sona erdikten sonra fiyatının normal 1680 Genesis Crystals’a geri döneceğini doğruladı.

OKU  Pokemon GO, Primal Reversion Özelliğiyle Tanışınıyor

Ah evet, Orta Lord… uh… Genshin_Impact’ten

Pek çok hayran, Ayaka’nın Dendro hasarı verebilecek potansiyeline sahip bir karaktere sahip olmayı çok istediklerini iddia ediyor. Şu anda, muhtemelen en iyi DPS karakteridir. Genshin Etkisi konu düşmanına temel hasar uygulamak olduğunda, bu onu bir Permafreeze ekip kompozisyonu oluştururken mükemmel bir seçim haline getirir. Ayaka’yı bu tür partilerde geçerli kılmak için oyuncuların Ayaka’yı Yelan, Xinqiu veya Mona gibi güçlü Hydro karakterleri ile çevrelemesi gerekiyor.

3.5 güncellemesi için son canlı yayın etkinliği, Kamisato Ayaka’nın 11 ay sonra nihayet yeniden yayınlanacağını doğruladı. Bu aynı zamanda 3.5’in Ayaka’nın imza silahı Mistplitter Reforged’a sahip olacağı anlamına gelir ve bu, oyundaki en iyi DPS kılıcı olmasa da geniş çapta biri olarak kabul edilir.

Ayaka ikinci bölümde gelecek Genshin Etkisi başka bir Cryo karakteri olan sırıklı silah kullanıcısı Shenhe ile birlikte 3.5 güncellemesi. Bu iki karakterin harika bir sinerjisi var, çünkü Shenhe’nin tüm kiti, takım kompozisyonunda Cryo kullanıcılarını güçlendirmeye dayanıyor.

Genshin Etkisi şimdi PC, PS4, PS5 ve mobil cihazlar için kullanılabilir. Bir Switch sürümü geliştirme aşamasındadır.

OKU  Kendini eşcinsel olarak tanımlayan tüylü bilgisayar korsanları, ABD'deki en büyük nükleer laboratuvarlardan birine saldırıyor ve ondan 'IRL kedi kızları'nı araştırmaya başlamasını talep ediyor

DAHA: Genshin Impact’in Oynanabilir Karakterlerde Daha Fazla Çeşitliliğe İhtiyacı Var

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.