Oyun Haberleri

Wordle ipucu ve cevap #608: 17 Şubat Cuma

Today

Bugünün Wordle’ını kazanın (yeni sekmede açılır) Kullanışlı ipuçları ve püf noktaları yelpazemizle istediğiniz gibi. 17 Şubat (608) meydan okumasında biraz yardıma ihtiyacın varsa, o zaman bugünün ipucu seni doğru yöne işaret edecek ve şu anda çok fazla yardıma ihtiyacın varsa, o zaman endişelenme çünkü bugünün cevabı sadece hızlı bir tıklama uzakta.

Sarılar bugün çok uzun süre ortalıkta kaldılar ve yeşile döndüklerinde tam olarak oturmalarını beklemediğim türden yerlerdeydiler, bu yüzden ihtiyacım olanın yarısı kadar bile yardımcı olmadılar. Cevabı buldum, ama sadece son gidişimde. Umuyoruz ki yarınki Wordle o kadar stresli olmaz.

Kelime ipucu

17 Şubat Cuma için bir Wordle ipucu

Bugünün cevabı, genellikle toprakta bulunan, örneğin yiyecek ve genel erzak gibi temel veya değerli öğeleri depolamak için kullanılan gizli bir yerdir. Ayrıca, web tarayıcıları ve diğer programlar tarafından kullanılan ve zaman zaman temizlemeniz gerekebilecek bir tür geçici yük iyileştirme deposudur.

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Evet, bugünün bulmacasında bir harf iki kez kullanılıyor.

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

İyi bir başlangıç ​​kelimesi, günlük bulmaca ile zafer ve yenilgi arasındaki fark olabilir, ancak bir kez temel bilgilere sahip olduğunuzda, Wordle’ın bu galibiyetlerini çivilemek çok daha kolaydır. Ve günün geri kalanında sizi hazırlayacak küçük bir zafer gibisi olmadığından, doğru yola girmenize yardımcı olacak birkaç ipucu:

 • İyi bir açılış tahmini, benzersiz ünsüzlerin ve ünlülerin bir karışımını içermelidir.
 • Taktik bir ikinci tahminle harf havuzunu hızla daraltın.
 • Cevapta birden fazla görünen harflere dikkat edin.

Wordle ile zamana karşı yarış yok, bu yüzden cevap için acele etmenize gerek yok. Oyunu sıradan bir gazete bulmacası gibi ele almak iyi bir taktik olabilir; bu şekilde, boş geliyorsanız daha sonra geri dönebilirsiniz. Bir süre uzaklaşmak, bir galibiyet ile gri kareler dizisi arasındaki fark anlamına gelebilir.

Bugünün Wordle yanıtı

Bugün Wordle

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

Wordle 608 cevabı nedir?

Galibiyet serinizi devam ettirelim. 17 Şubat (608) Sözünün cevabı şudur: ÖNBELLEK.

Önceki cevaplar

Son 10 Wordle yanıtı

Geçmişteki Wordle yanıtları, günlük bulmaca çözme çalışmanızı canlı tutan eğlenceli başlangıç ​​sözcükleri için size bazı mükemmel fikirler verebilir. Cevabın tekrarlanması pek olası olmadığından, bugünün Wordle’ı için tahminleri ortadan kaldırmanın da iyi bir yoludur.

İşte bazı yeni Wordle cevapları:

 • 16 Şubat: BÜYÜ
 • 15 Şubat: SALSA
 • 14 Şubat: SES
 • 13 Şubat: KULLANIM
 • 12 Şubat: DEVASA
 • 11 Şubat: HATA AYIKLAMA
 • 10 Şubat: BAŞLI
 • 9 Şubat: SAHNE
 • 8 Şubat: FLAIL
 • 7 Şubat: ELMA

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

Wordle size her gün altı sıra beş kutu verir ve kazanma serinizi devam ettirmek için bunların içinde hangi gizli beş harfli kelimenin saklandığını bulmanız gerekir.

OKU  AMD'nin yeni duyurduğu RX 6750 GRE kartları RTX 4060'ın güçlü rakipleridir, ancak bunları batıdaki raflarda bulamayacaksınız

Malısın güçlü bir kelime ile başla (yeni sekmede açılır) ARISE gibi ya da ortak ünsüzler ve birden çok sesli harfin iyi bir karışımını içeren başka herhangi bir kelime gibi. Ayrıca, fazladan bir harfi potansiyel olarak eleme veya onaylama şansını boşa harcadığınız için, yinelenen harflerle başlayan sözcüklerden kaçınmak isteyeceksiniz. Enter tuşuna bastığınızda, hangilerinin doğru veya yanlış olduğunu göreceksiniz. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

İkinci tahmininiz, başlangıç ​​kelimesini tamamlamalı, geçen sefer kaçırdığınız yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanmalı ve aynı zamanda bugünün cevabında bulunmadığı için şimdi bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışmalıdır. Biraz şansla, çalışmak ve sizi doğru yola sokmak için bazı renkli karelere sahip olmalısınız.

Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı denemeniz var ve yalnızca gerçek sözcükleri kullanabilirsiniz (bu nedenle, E olup olmadığını görmek için kutuları EEEEE ile doldurmanıza gerek yoktur). Harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örn: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçları (yeni sekmede açılır)ve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme kaydırabilirsiniz.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle (yeni sekmede açılır), kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar (yeni sekmede açılır), günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı (yeni sekmede açılır). Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.