Oyun Haberleri

Genshin Impact, Dehya Hakkında Daha Fazla Detayı Açıkladı

Genshin Impact Dehya-1

Genshin Etkisi yepyeni beş yıldızlı Pyro karakteri Dehya hakkında daha fazla bilgi veren bir video daha yayınladı. 3.1’de piyasaya sürüldükten sonra ilk kez yeniden çalıştırılan Cyno adlı başka bir beş yıldızlı birim ile birlikte 3.5 sürümüyle geldi.


Şunun için son canlı yayın etkinliği: Genshin Etkisi 3.5 güncellemesi, tıpkı Tighnari’nin 3.1’de yaptığı gibi, Dehya’nın 3.6 geldikten sonra Standart Afiş’e katılacağını onayladı. Yeni karakter yeni gelmiş olsa da geliştirici HoYoverse, 3.6 güncellemesi için kadroya eklenen iki yeni Baizhu ve Kaveh’i duyurdu.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Genshin Impact Leak, Kaveh’in Tüm Kitini Ortaya Çıkarıyor

Genshin Etkisi‘nin resmi YouTube kanalı, Dehya’nın kişiliğini ve oyun tarzını bozan başka bir video yayınladı. O, Sumeru çöllerinden gelen bir grup tehlikeli paralı asker olan Sumeru’nun Eremitelerine aittir. Acımasız bir dövüşçü olarak bilinmesine rağmen, Dehya’nın yumuşak bir tarafı da vardır ve bu önceki filmlerden birinde ortaya çıkmıştır. Genshin Etkisi tüm birikimini Sümeru’daki bir yetimhaneye yardım etmek için kullandığı fragmanlar. Savaş alanındaki gücüne gelince, Dehya muhtemelen kiti Elemental Burst etrafında dönen A veya S-tier Pyro DPS karakteri olarak kabul edilir.

OKU  Penny's Big Breakaway, son yılların en iyi Sonic oyununun eski geliştiricilerinin hazırladığı renkli bir platform oyunudur

Dehya’nın patlaması, onun silahını atmasına ve birkaç saniyeliğine göğüs göğüse çarpışmaya geçmesine neden olan Alevli Dişi Aslan Durumuna girmesine izin verir. Bu süre zarfında, Dehya’nın Normal Saldırıları Pyro ile aşılanır ve yakındaki düşmanlara AoE hasarı verir. The Sunlit Way adlı Pasif Yeteneklerinden birinin yardımıyla takım arkadaşlarının hareket hızını artırabilen ender karakterlerden biridir.

Elemental Becerisi, bir düşmana her vurulduğunda koordineli hasar veren bir Fiery Sanctum alan etkisi yaratır. İyi bir beş yıldızlı karakter gibi görünse de, birçok hayran, 3.5 bittikten sonra Standart Banner’a geleceğini düşünerek onun banner’ını atlayacaklarını iddia ediyor. Bu aynı zamanda gelecekte bir Sınırlı Karakter Sancağına yerleştirilemeyeceği için takımyıldızını elde etmenin çok daha zor olacağı anlamına da geliyor.

Son sızıntılar, Dehya’nın kendi eser setini alacağını ortaya çıkardı. Genshin Etkisi 3.6 güncellemesi Brilliance of Dew adlı yeni bir set, hasar aldıklarında sahibinin Elemental Skill ve Burst hasarını artıracak. Karakter sahada konuşlandırılmazsa bu güçlendirme çok daha güçlü hale gelir ve Dehya, Molten Inferno sayesinde değiştirildiğinde bile hasar alabilen birkaç karakterden biridir.

Genshin Etkisi artık Mobil, PC, PS4 ve PS5’te mevcut. Bir Switch sürümü geliştirme aşamasındadır.

DAHA: Genshin Impact Switch Sürümü 2023’te Gelmezse, Switch 2’ye Odaklanabilir

OKU  Darkest Dungeon 2 v1.0 sürümüne ulaştı ve bugün Steam'de

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.