Oyun Haberleri

Söylenti: Destiny 2: Lightfall, Filler DLC Olarak Tasarlandı

Destiny-2-Lightfall-Pouka-Fish-Pic

versiyonu olduğu söyleniyor. Kader 2: Hafif Düşüş Bungie’nin yakın zamanda piyasaya sürdüğü, aslında oyunun sondan bir önceki genişlemesi için başlangıçta planlanan şey değildi. En son büyük parça Kader içerik, çıktığından beri, kısmen kritik bilgiyi açıklayamaması ve kısmen de çılgın ton kayması nedeniyle ateş altında. Yine de, hikayede daha fazlası var gibi görünüyor.


bu Kader topluluk bu konuda hiç zaman kaybetmedi. A Kader 2 oyuncu özetledi ışık düşmesi‘ nin sorunları zaten var ve pek çok kişi de onların değerlendirmesiyle hemfikir hale geldi. Bu arada, DLC’nin ilk incelemeleri, çoğu Bungie’nin anlatmaya karar verdiği hikayeyle ilgili olan eksikliklerini de vurguladı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Bungie, Destiny 2 Lightfall İlerleme Engelleme Hatası Hakkında Uyardı, Geçici Çözüm Sunuyor

göre bir Kader 2 sızıntı, ışık düşmesi şu anda var olduğu şekliyle “bir tür dolgu maddesi gibi”, çünkü DLC’nin başlangıçta serinin Light and Dark destanının büyük finali olması gerekiyordu. Bununla birlikte, geliştirme sırasında bir ara Bungie, anlatıyı düzgün bir şekilde genişletmek için ek bir bölüme ihtiyaç duyacağına karar verdi; Nihai Şekil DLC gelir. Söz konusu sızıntı, mevcut yinelemenin ışık düşmesi ve beraberinde gelen içerik Son Şekil Bungie’nin bu yılki büyük miktarda içeriği sağlamak için Neomuna bölümünü genişletmek zorunda kaldığını ima ederek bir araya getirilmeleri gerekiyordu.

OKU  Steam subreddit birdenbire tamamen gerçek buhar ve buharlı trenlerle ilgili hale geldi.

Ayrıca aynı kaynak, şunu da iddia ediyor: Kader 2: Cadı KraliçeDeepsight’ın başlangıçta, yeni alt sınıf geri itilmeden önce Strand yetenek setinin bir alt kümesi olması gerekiyordu. ışık düşmesi. Bunu doğrulayacak somut bir bilgi yok, belirtmekte fayda var. Bununla birlikte, yeşil Strand yetenekleri Savathun’s Throne World’ün ormanlarına mükemmel bir şekilde uyardı, özellikle de DLC ağırlıklı olarak dedektif araştırmalarına, paranormal anılara ve diğer tematik olarak uygun konulara odaklandığından, bunların hepsi güzel bir şekilde bağlanacaktı. Strand’ın keşfi.

CGI animasyonlarının bolluğu, Kader 2: Hafif Düşüş‘ın birçok güçlü yönüne rağmen, bazı oyuncular DLC’nin son ara sahnesinin başlangıcının, ilk ara sahnenin bitiminden hemen sonra devam edecek şekilde nasıl ayarlandığını fark ettiler. Bu, gerçekte, her şeyin bu orijinal, değişmemiş versiyonunun başlangıcında gösterilmesi gerektiğini düşündürür. ışık düşmesiDLC’nin ana çakışmasını ayarlıyor.

Durum ne olursa olsun, Bungie’nin bilgilerin doğru olup olmadığını kabul etmesi pek mümkün değil. Ne kadar kopuk ve sonuçsuz olduğunu düşünürsek ışık düşmesiBununla birlikte, ana anlatı, söz konusu sızıntıların kesinlikle bir değeri olduğudur. Neyse ki, Kader 2: Hafif DüşüşOyunun Efsanevi Kampanya modu, oynanış söz konusu olduğunda incelemeye açık, bu yüzden o kadar da kötü değil.

OKU  Wild Hearts geliştiricileri, korkunç RX 7900 XTX 'disko ışıkları' baş ağrısını düzeltti

Kader 2 şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA: Destiny 2’nin Hafif Düşüşü Ghost Modlarının da Yenilenmesi Gerektiğini Kanıtlıyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.