Oyun Haberleri

Söylentiler: Warzone 2, Sezon 2’nin Başlaması İle Yeni Diriliş Haritası Alabilir

rebirth island warzone 2.0

Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 ilginç bir söylentiye göre er ya da geç yeni bir Diriliş haritası alıyor olabilir. Başlangıcı çevreleyen sızıntılar Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2‘in ikinci sezonu, özellikle geri dönüşünün açığa çıkması nedeniyle bir takım kaşları kaldırdı. Görev Çağrısı: Savaşta DünyaKalesi haritası. 2. Sezon ve Castle sızıntıları, birden fazla şeyi ortaya çıkarmış olabilir. Görev çağrısı oyuncular ilk önce fark etti.


Aralık ayı başlarında, anahtar sanat Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2ikinci sezon sızdırıldı. Görüntü, önceki gibi Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi sezonun ana sanatı, yeni bir Operatör ve yeni silahlar ortaya çıkardı. Ayrıca birçok kişi bunun yeni bir harita olduğuna inanarak arka planında Kale haritasını ortaya çıkardı. Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 Sezonları paylaştığı için 6v6 haritası Savaş alanı. Kale, tarihi Japon mimarisine göre şekillendirilmiştir ve bu da onu görsel olarak benzersiz kılar.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Call of Duty: Warzone 2 Oyuncusu, İnanılmaz Bir Katliama Uğramak İçin Bir Kamyon Kullanıyor

Ancak Insider Gaming’in yeni bir raporu, Castle’ın farklı bir şekilde öne çıkarılabileceğini gösteriyor. Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 2. Sezon. Insider Gaming’e iki farklı kaynaktan Castle’ın 2. Sezonla birlikte yayınlanan yeni bir Diriliş haritasının parçası olacağı söylendi. konuyla ilgili daha fazla raporlama. yine de ilginç bir ihtimal Savaş bölgesi 2sonraki güncelleme.

OKU  Ghostwire: Tokyo, piyasaya sürüldükten bir yıl sonra açıklanamaz bir şekilde Denuvo'yu ekledi

Elbette bu, Castle’ın yeni bir Diriliş haritasıyla ilişkilendirilmesinden ilk kez bahsedilmiyor. içindeki oyuncular Savaş bölgesi 2 topluluk geçen ay konu hakkında önemli ölçüde spekülasyon yaptı. Sızan bir harita da Savaş bölgesi 2 Castle’ı küçük bir Japon adası gibi görünen bir yere yerleştirdi, bu bir Rebirth Island yeniden başlatması olabilirdi. Yine de harita ve spekülasyonun doğrulaması yoktu.

Söylentiler, sızıntılar ve şimdi birden fazla kaynağın önceki raporları doğruladığı bir noktaya ulaşıyor, yeni bir Diriliş haritasının parçası olmasaydı büyük bir sürpriz olurdu. Görev Çağrısı: Warzone 2.0, Kale ile veya Kale olmadan. Yine de planlar değişebilir ve sızıntılar yanlış yorumlanabilir. Her şey mümkün ama Savaş bölgesi 2 oyuncular muhtemelen Resurgence’ın dönüşüne dair beklentilerine güven duymalıdır.

Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 oyuncular, Resurgence’ı umursasalar da umursamasalar da, Sezon 2’den bol miktarda içerik bekleyebilirler. Diriliş, orijinalde çok popüler bir eklentiydi. Savaş alanı, standart battle royale’den ayrı benzersiz bir deneyim sunan Rebirth Island ile. Şubat ayının başlarında beklenen lansmanla, Ocak ayı boyunca pek çok resmi Sezon 2 duyurusu gelebilir.

Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

OKU  Blizzard'ın Diablo 4 istatistikleri, neredeyse hiç kimsenin PvP'yi denediğini gösteriyor

DAHA: Call Of Duty: Warzone 2.0’da Kaçırmış Olabileceğiniz 6 Paskalya Yumurtası

Kaynak: İçeriden Öğrenen Oyun

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.