Oyun Haberleri

Genshin Impact Player, Natlan’a Giden Gizemli Sümeru Tüneli Buldu

Genshin Impact Natlan Pyro

A Genshin Etkisi hayran, Teyvat’ın bir sonraki ana bölgelerinden birine götürebilecek gizemli bir tünel buldu. Oyunda yedi ana ülke var ve şu anda sadece dört tanesi keşfedilebilir durumda ve en son eklenen Sumeru. Devam eden 3.4 güncellemesi, ülkenin kuzey kesiminde yer alan yeni bir Sumeru çölünü tanıttı.


geri geldiğinden beri Genshin Etkisi 3.0, Sumeru, oyunun keşif deneyimini bir sonraki seviyeye taşıdığı için birçok oyuncu için hayranların en sevdiği bölge haline geldi. Ayrıca, oyunun karakter metası üzerinde büyük etkisi olan, uzun zamandır beklenen Dendro öğesini de tanıttı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Genshin Impact Leaks, Fontaine’de Hangi Habercilerin Ortaya Çıkacağını Açıklıyor

Reddit kullanıcısı StupidPencil, yeni Sumeru çöl genişlemesinin bir parçası olan The Sands of Three Canals adlı bir alt bölgede bulunabilen yeni bir tüneli gösteren ilginç bir ekran görüntüsü paylaştı. Büyük bir mağaranın sonunda Gezginler, sonunda çok parlak bir ışık bulunan yeni bir tünel görebilirler. Ancak tünele girmeye çalışırlarsa, geri dönmelerini sağlamak için ekranda Paimon belirecektir. Pek çok hayran, bu tünelin Türkiye’de yeni bir ana bölgeye yol açabileceğini teorileştiriyor. Genshin Etkisi Pyro Archon Murata’nın evi Natlan olarak adlandırıldı. Önceki sızıntılar, bölgenin görünüşe göre İspanyol kültürünün ek etkileriyle Kolomb öncesi Amerika’ya dayandığını ortaya çıkardı.

OKU  Hideo Kojima, Metal Gear Solid Games'teki En Büyük Buluşlarından Birini Açıklıyor

Bu dev yatay tünel sus af. Sence bu nereye götürür? Natlan mı? Genshin_Impact’ten

Şu anda oyunun hikayesinde bahsedilen son bölge olan Pyro ulusu hakkında çok fazla bilgi yok. Natlan aynı zamanda oyunda herhangi bir NPC içermeyen tek bölgedir ve pek çok hayran, sembolik Pyro unsuruna uyması için çeşitli volkanlarla dolu olmasını bekler. Son sızıntılar Hydro ulusu Fontaine’in oyuna gelecek bir sonraki büyük bölge olduğunu ortaya koyduğundan, oyuncuların Natlan’a adım atmak için muhtemelen uzun bir süre beklemesi gerekecek.

Son birkaç hafta içinde, birden fazla sızıntı Fontaine’de görünecek en az 10 yeni karakterin modellerini ortaya çıkardı. Honkai Etkisi 3. karakter. HoYoverse henüz tam yerini doğrulamasa da, oyuncular Fontaine’in Liyue ulusunun batısına yerleştirilmesini bekleyebilirler.

Diğer sızıntılar yakın zamanda Mondstadt’ın Fontaine’in resmi gelişinden önce bir genişleme görebileceğini belirtti. Mondstadt’ın şu anki versiyonu görünüşe göre tüm bölgenin sadece yaklaşık %60’ını temsil ediyor ve hayranlar yeni genişlemenin sonunda Favonius Şövalyelerinin Büyük Üstadı Varka’yı içerebileceğini umuyor.

Genshin Etkisi şimdi PC, PS4, PS5 ve mobil cihazlar için kullanılabilir. Bir Switch sürümü geliştirme aşamasındadır.

OKU  Bungie, işten çıkarmaların ardından Destiny topluluğuna bir açıklama yayınladı: 'Güveninizin çoğunu kaybettiğimizi biliyoruz'

DAHA: Genshin Etkisi: Hu Tao’nun Dönüşü Neden Büyük Bir Anlaşma

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.