Oyun Haberleri

Hogwarts Legacy Şömine Gizli Geçit Olarak İkiye Katlanıyor

hogwartslegacy_secretpassageway_tiktok

Hogwarts Mirasıdünyasına dayanan merakla beklenen RPG oyunu Harry Potter, iki haftadır piyasada olmasına rağmen hala oyunu oynayanlar tarafından keşfedilen sırlar var. Son zamanlarda yapılan bir keşif, bir şöminenin içindeki gizli bir geçidi ortaya çıkardı. Hogwarts Mirası oyuncular henüz bilmiyor olabilir.


hiç şüphe yok ki Hogwarts Mirası rekor kıran satış rekorlarıyla beklentileri alt üst etti. Harry Potter serisinin pek çok hayranı ve hayran olmayanlar sadece iyi bir RPG’yi sevenler oyuna akın etti ve yol boyunca bir sürü heyecan verici gizemi açığa çıkarırken Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nu keşfetti. Bu kadar büyük ölçekli bir oyunda, bazı oyuncuların henüz karşılaşmamış olabileceği birçok gizem ve sır var. Neyse ki merak edenler için TikTok’taki bir hesap, oyuncuların oyunun çok iyi gizlediği bu şaşırtıcı sırlardan bazılarını keşfetmesine yardımcı oluyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Sons Of The Forest Steam’de Hogwarts Legacy’yi Geride Bıraktı

Jorsin tarafından yayınlanan bir TikTok, görünüşte normal bir şöminenin içinde bulunabilen gizli bir geçidi ortaya çıkarıyor. Şömineye ulaşmak için oyuncuların önce Güney Kanadı Fakülte Kulesi’nden başlaması gerekir. Oradan, oyuncular bir koridordan aşağı inecek, büyük bir merdivene çıkmak için sağa dönecek ve ardından oyuncuların geçidi ortaya çıkarmak için yapıya Glacius büyüsü yapması gereken şömineli odaya açılan bir kapıya gelecekler. İçinde pek çok farklı gizli konum varken Hogwarts Mirasıbirkaçını gözden kaçırmak kolaydır, ancak bu klip sayesinde bazıları yeni bir şeyler keşfedebilir.

OKU  Capcom'un tuhaf uzaydaki babası oyunu, mümkün olan en şirin şekilde süresiz olarak ertelendi

Geçit ortaya çıktıktan sonra oyuncular, bir alan kılavuzu sayfasının ve asa sapının bulunabileceği bir odaya götürecek başka bir merdivenden çıkmak zorunda kalacaklar. İkonik okulu keşfetmek, birçok oyuncuyu bazı heyecan verici yerlere götürebilir. Hogwarts Mirasıve bu klip, oyun haritasının genişliğinin oyuncuları bazı büyük sırları ortaya çıkarmaya nasıl getirebileceğini gösteriyor.

İki hafta önce yayınlanmasından bu yana, Hogwarts Mirası hala birçok oyuncuyu şaşırtıyor. birisinin olup olmadığı Harry Potter RPG oyunlarının hayranı veya hayranı, geliştiricileri tarafından bu oyuna gösterilen detay ve çaba gerçekten etkileyici ve birçok farklı oyuncu için harika bir deneyim yarattı. Gizli geçitleri keşfetmekten korkunç Basilisk ile karşılaşmaya kadar her köşede sayısız sürpriz sizi bekliyor. Hogwarts Mirası bu yıl daha sonra daha fazla konsolda kullanıma sunulduğunda daha da fazla popülerliğe doğru.

Hogwarts Mirası 4 Nisan’da çıkacak PS4 ve Xbox One sürümleriyle ve 25 Temmuz’da çıkacak bir Nintendo Switch sürümüyle PC, PS5 ve Xbox Series X için çıktı.

DAHA: Muhtemelen Bu Hogwarts Legacy Side Quest’i Kaçırdınız

OKU  Sanatçı, Piksel Grafiklerle Yürek burkan Pokemon Anime Sahnesini Yeniden Canlandırdı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.