Oyun Haberleri

Adanmış Pokemon Oyuncusu 3. Nesil Living National Dex’i Tamamladı

pokemon-gen-3-national-dex

A pokemon fan kısa süre önce 3. nesil için ulusal Dex’i tamamladı; Pokemon Zümrüt, Yakutve Safir. Bunu bir kez yapmak, bir kişinin üç oyunu da satın almasını veya üçüne de sahip olan ve ticaret yapabileceğiniz arkadaşlarınıza sahip olmasını gerektiriyordu. Ancak oyun içindeki tüm Pokemon’a erişimleri olsa bile, 3. Nesil’de çok fazla zaman ve çaba gerektiren bazı saçma evrim gereksinimleri vardır. 3. nesil için eksiksiz bir ulusal Dex’e sahip olmak, harcanan zaman ve parayı ve ayrıca ciddi bir öğütmeyi temsil eden bir esnekliktir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

3. nesil, Pokemon Yakut ve Safir, 2002’de Gameboy Advance ve Advance SP’de, Nintendo DS’nin ilk piyasaya sürülmesinden iki yıl önce çıktı. İnsanların ilk kez ayrılmaya başlamasından yaklaşık yirmi yıl sonra, şimdi tüm Pokemonları daha verimli bir şekilde elde etmenin yolları var. Yakut, Safir ve Zümrüt. Oyunların piyasaya sürüldüğü zamana daha yakın bir zamanda, oyuncular 3. Nesil için eksiksiz bir ulusal Dex’e sahip olmak istiyorlarsa satın almaları gerekecekti. Yakut, Safir, Zümrüt, Ateş kırmızısı, Yaprak yeşili, Kolezyumve XD: Karanlığın Fırtınası. Oysa günümüzde, internetten ve dikkatli bir şekilde sömürülen bazı aksaklıklardan yararlanabiliyorlar.

İLGİLİ: Pokemon Scarlet & Violet Growlithe ve Arcanine Nasıl Gidilir?Redditor u/sansyboi469, 30 Aralık’ta Gameboy Advance SP’sini Pokemon ile dolu PC’yi sergilediği gönderiyi yaptı. Gönderi, her Pokemon’a ve her evrime, hatta Jirachi, Deoxys, Celebi ve Lugia’ya sahip olduklarını kanıtlarken, Bill’in PC’sindeki tamamlanmış odalardan geçtiklerini gösteriyor. Deoxys, yalnızca oyuncuların geniş çapta dağıtılmayan bir etkinlik bileti olan Aurora Bileti varsa yakalanabilir. Bu olmadan oyuncular, Deoxys’in göründüğü Sevii Adaları’nda gizlenmiş Doğum Adası’na gidemezler.

OKU  Sherlock Holmes stüdyosu Frogwares, Ukrayna'daki hayata meydan okuyan bir bakış açısı paylaşıyor

Redditor sansyboi469, oyununa Aurora Ticket ve Deoxys’i koyan bir oyun kartuşu edinmeyi başardı. Normalde yakalanamayan diğer Pokemon – Ho-oh, Lugia, Celebi ve Jirachi – için bir aksaklık kullandılar. Başka bir yol olmadığı için ve diğer her şeyi adil ve dürüst bir şekilde yakaladıklarından pas alırlar. Aynı zamanda biraz ustalık gerektirir.

Kullanılan glitch sansyboi469, sadece Emerald’da yapılabilen Glitzer Popping olarak adlandırılır. Bir oyuncunun, bir oyuncunun partisinde 256 numaralı yuvanın altına kaydırarak 1 ve 2 numaralı yuvalardaki Pokemon’u bozmasına olanak tanır. Bozulmuş Pokemon, bazen faydalı etkilere sahip aksaklık hareketlerine sahip olan kötü yumurtalardır, ancak diğer zamanlarda oyuncuların istedikleri Pokemon’u yaratmak için manipüle edebilecekleri glitched yumurtalar üretebilirler. Genel olarak, gönderi ne kadar adanmış olduğunu gösteriyor pokemon taraftar olabilir.

Pokemon Yakut, Safir ve Zümrüt Gameboy Advance, Gameboy Advance SP ve Nintendo DS’de mevcuttur

DAHA: Pokemon Scarlet & Violet: Zorua ve Zoroark Nasıl Gidilir?

Kaynak: Reddit

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Genshin Impact, Mika Karakter Demosunu Yayınladı

Oyun Haberleri

Wordle ipucu ve cevap #636: 17 Mart Cuma

Oyun Haberleri

WWE 2K23, WWE 2K20'ye Gölge Atıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir