Oyun Haberleri

Like A Dragon: Infinite Wealth, Daniel Dae Kim’in seslendirmesini ve Danny Trejo’nun unutulmaz yüzünü tanıtıyor

Like A Dragon: Infinite Wealth, Daniel Dae Kim'in seslendirmesini ve Danny Trejo'nun unutulmaz yüzünü tanıtıyor

Ejderha Gibi: Sonsuz Zenginlik 2024’e Ocak ayında büyük bir patlamayla başlamayı planlıyor ve bu sadece geliştiricilerin söylediği için değil o kadar uzun ki. Ryu Ga Gotoku Studio’nun daha önce duyurduğu gibi, İngilizce versiyonun seslendirmesinde Daniel Dae Kim (Lost, Hawaii Five-0) ve Danny Trejo’nun (Machete, Desperado) performansları da yer alıyor. Bugünkü PC Gaming Show: Most Wanted sırasında RGG, Kim ve Trejo’nun rollerine ilk bakışı içeren yeni bir İngilizce fragman yayınladı.

Kim, Yakuza: Like A Dragon olaylarından sonra Yokohama’nın suçlu Seiryu Klanı fraksiyonunda kalan güç boşluğunu doldurmuş gibi görünen yeni karakter Ebina Masataka’nın kostümüne giriyor. Bu onu uzun süredir dizinin baş kahramanı Kiryu Kazuma ile karşı karşıya getirecek. Trejo, suç örgütü Barracudas’ın lideri Dwight (sadece Dwight mı?) rolü için uygun bir şekilde bir çift pala alıyor. Bir şekilde Hawaii’ye vuran yeni kan kahramanı Kasuga Ichiban’la kapışacak. Kim, Ebina’nın İngilizce sesini sağlıyor, ancak karakterin yüzü Japon seslendirme sanatçısı Hasegawa Hiroki’den esinlenilmiş gibi görünüyor. Dwight mı? Hepsi bu Danny kahrolası Trejo, değil mi?

Yakuza serisi (şimdiki Like A Dragon) abartılı dramasıyla tanınıyor ve bu, Ryu Ga Gotoku Studio’nun ünlü performanslara olan tutkusunu iki katına çıkarıyor. Geçmişte stüdyo, çok sevilen Japon yeteneklerin yüzlerini ve seslerini kullanmıştı. Film yıldızları Ozawa Hitoshi, Takeuchi Riki ve Nakano Hideo, Yakuza 0’da üç klan patronu olarak gösteriyi çaldılar ve ardından bu yılki yeniden yapımda bu karakterleri yeniden canlandırdı. Ejderha Gibi: İşin. Bu arada, eski erkek grup yıldızı ve şu anki aktör/gönül yarası Kimura Takuya, yan ürün Judgment serisinin baş kahramanı Yagami’yi canlandırıyor.

Dizi küreselleşmeye, Batı’nın eş zamanlı lansmanlarına öncelik vermeye ve Infinite Wealth’in senaryosunun yarısını Hawaii’de kurmaya kararlı, dolayısıyla RGG’nin performansları için artık Hollywood’a bakması da sürpriz değil. RGG, 2020’de Yakuza: Like A Dragon için temin ettiği İngilizce dublaj oyuncularından oldukça büyük bir anlaşma yaptı, ancak itiraf etmeliyim ki Japonca seslendirmeye sadık kaldım, bu yüzden George Takei’nin onlardan biri olduğunu bile tahmin etmedim. Ama bunda Danny Trejo’nun yüzünü kaçırmam mümkün değil, değil mi?

OKU  Vampire Survivors, yaratıcısını mobil kumar oyunları üzerinde çalışmaktan kurtardı

Yakuza için Ishin’in yeniden yapımı ile piyasaya sürülmesi arasında zaten büyük bir yıl oldu. Bir Ejderha Gaiden Gibi bu ayın başlarında ve 2024 daha da büyük olabilir. Belki oynarım bile biraz Infinite Wealth piyasaya sürüldüğünde İngilizce olarak Steam’de 25 Ocak’ta.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.