Oyun Haberleri

Sega, 2023’te Sonic the Hedgehog için Daha Fazla Plan Yaptı

Sonic Frontiers

Sega’nın uzun süredir devam etmesi için oldukça güçlü bir yıl oldu. Kirpi Sonic franchise ve Japon oyun mağazasıyla yakın zamanda yapılan bir röportajda FamitsuSonic Team üyesi Takashi Iizuka, 2023’te daha fazlasının geleceğini ima etti. Sonik Sınırlar Kasım ayında, hayranları için epeyce kaliteli içerik oldu. Kirpi Sonic geç saatlere kadar kutlamak için, ancak bu buzdağının sadece görünen kısmı olabilir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Önümüzdeki haftalar ve aylar için planlanan yaklaşan Sonic içeriğinin çoğu, muhtemelen Sonik Sınırlar. A Sonik Sınırlar içerik yol haritası Kasım ayının sonlarında açıklandı ve bir fotoğraf modu ve ek meydan okuma modlarından yepyeni oynanabilir karakterlere ve hikaye içeriğine kadar her şeyi içeren üç büyük güncelleme vaat ediyor. Sega, yaklaşmakta olan oyunla ilgili herhangi bir gerçek ayrıntıyı henüz açıklamadı. Sonik Sınırlar içerik, ancak ilk güncellemenin 2023’ün başlarında yayınlanması bekleniyor.

İLGİLİ: Sonic Frontiers Direktörü, Son Patronu Düzeltme Önerisine Yanıt Verdi

Ancak, gelecekteki içerikle ilgili spekülasyonlar için çok daha fazla alan var. Sonik Sınırlar. ile röportajda Famitsu, Takashi Iizuka oldukça belirsizdi, yalnızca Sonic Team’in markanın önümüzdeki 12 aydaki ivmesini korumak için “ikinci bir içerik dalgası” hazırladığını doğruladı. Birçoğu buna katılıyor Sonik Sınırlar üzerine daha da iyi bir devam filminin inşa edilebileceği harika bir çerçeve görevi gördü, ancak herhangi bir sağlam ayrıntı olmadan Sega ve Sonic Team’in tam olarak ne pişirebileceğini söylemek zor.

Sega'nın Sonic Frontiers oyunu için yaklaşan içeriğin bir yol haritası.

Animasyon dizisinin sekiz bölümlük sezonu sonik başbakan ayrıca kısa süre önce Netflix’te çıkış yaptı ve Sonic Team bunu Netflix’e entegre etmenin bir yolunu bulabilir. Sonik Sınırlar veya seriyi tam teşekküllü bir oyuna dönüştürün. Bunun için kesinlikle emsal var; the Sonic patlaması multimedya franchise’ı iki oyun yayınladı ve 100’den fazla bölümün prömiyerini yapan bir animasyon dizisi başlattı.

Merchandising, Sonic the Hedgehog markasının da büyük bir parçasıdır. Sonik peluşlar Build-A-Bear’da kullanıma sunuldu ve seri, çok yakın bir gelecekte kendi Squishmallows ve LEGO setlerini almaya hazırlanıyor. Takashi Iizuka’nın röportajında ​​abarttığı türden bir içerik olması muhtemel değil, ancak bunun gibi koleksiyon parçaları, karakterin mevcut popülerlik seviyesi korunursa Sonic markasının temel dayanak noktası haline gelebilir. Durum ne olursa olsun, Sonic hayranlarının 2023’te sabırsızlıkla bekleyecekleri çok şey var ve umarım bu, Sega’nın ikonik Blue Blur’u için yeni bir çağın başlangıcı olabilir.

DAHA: Sonic Frontiers Kuyruklarla İlgili En Büyük Sorunu Nasıl Ele Alır?

Kaynak: Famitsu (Gematsu aracılığıyla)

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  İplikler mi? Karışıklık mı? Kirpikler mi? Yeni Destiny 2: Lightfall fragmanı, egzotik donanıma ve Strand efektlerine odaklanıyor
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Final Fantasy 16, Savaş, Hikaye ve Eikon Savaşları Hakkında Yeni Ayrıntıları Açıklıyor

Oyun Haberleri

En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Oyun Haberleri

Diablo 4 Rogue Solos Ashava World Boss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir