Oyun Haberleri

Lucky Elden Ring Oyuncusu Mükemmel Zamanda İnayet Yerini Buldu

elden ring player finds site of grace at perfect time

şanslı Elden Yüzüğü oyuncu mükemmel zamanda bir Site of Grace bulmayı başarır. Rağmen Elden Yüzüğü daha yeni bir oyundur, oyunla pek çok benzerlik ve ortak nokta içerir. Karanlık ruhlar serisi ve FromSoftware’ın diğer başlıkları.


Örnek olarak, ruhlar ve Bonfires gibi Karanlık ruhlarruneler ve Sites of Grace dünyasında önemli bir rol oynuyor Elden Yüzüğü. Kullanıcılar bu sitelerde karakterlerinin seviyesini yükseltmek, iyileştirme şişelerini yükseltmek, aktif büyüleri değiştirmek ve daha fazlası gibi çeşitli farklı görevleri gerçekleştirebilir. Ayrıca, kullanıcılar öldükten sonra önceki Site of Grace’de yeniden doğdukları için kontrol noktaları olarak da işlev görürler. Elden Yüzüğü. Şimdi, yeni bir videoda, mükemmel zamanda bir Grace Sitesini bulan şanslı bir oyuncu yer alıyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

İLGİLİ: Elden Ring Discovery, Oyunun Rünlerine Yeni Bir Anlam Düzeyi Katıyor

Albay-Cornhole adlı bir Reddit kullanıcısı, dünyanın belki de en tehlikeli yerlerinden biri olan Lake of Rot’tan bir klip paylaştı. Elden Yüzüğü. Farkında olmayanlar için, Lake of Rot oyunculara zamanla hasar veren Scarlet Rot etkisi verebilir ve kullanıcılar onu kaldıracak öğelere sahip değilse küçük tehlikeli olabilir. Videoda görüldüğü gibi, Albay-Cornhole, Scarlet Rot’un bir sonucu olarak yavaş yavaş sağlığını kaybediyor, ancak uzakta bir Grace Sitesini görmeyi başarıyorlar. Ardından, oyuncunun ölmeden önce Site of Grace’e varmak üzere olduğu, zamana karşı bir yarış var.

OKU  Final Fantasy 14'ün Omega Protokolü Ultimate World First Team Hileler İçin Cezalandırıldı

Lake of Rot’a ilk seyahatim nasıl geçti?
u/Albay-Cornhole, Eldenring’de

Yorumlardaki bazı hayranlar, oyuncunun sağlık havuzunun düşük olduğunu not ediyor ve canlılık statüsünü yükseltmelerini tavsiye ediyor. Elden Yüzüğü. Birkaç oyuncu ayrıca Albay-Cornhole’un Flask of Crimson Tears’ı yalnızca +2’ye yükselttiğinden, bu nedenle iyileştirme şişesinin tüm avantajlarından yararlanamadığından bahsediyor. Gönderinin başlığı, oyuncunun Rot Gölü’ne ilk ziyareti olduğundan bahsediyor, bu yüzden muhtemelen bu konuma geri dönmeden önce yükseltme yapacaklar.

Diğer kullanıcılar tarafından belirtildiği gibi, Bolusları Korumak, Scarlet Rot’un etkilerini iyileştirebilen bir sarf malzemesidir, ancak oyuncu, oyunun bu noktasında bolusların bittiğini onaylar. Elden Yüzüğü. Yorumların geri kalanı, oyuncuların Rot Gölü ile mücadele etmek için kullanabilecekleri stratejilerle dolu. Elden Yüzüğübiri bu alanın içinde yuvarlanmanın oyuncuların Scarlet Rot durum etkisinin daha az güçlü bir versiyonunun etkisine girmesine yol açtığını ve böylece kullanıcıların bölgeden geçmesine yardımcı olabileceğini iddia ediyor.

Elden Yüzüğü PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X için kullanılabilir.

DAHA: Elden Ring’in Shadow of the Erdtree DLC’si Neden Resmi Olmayan Bir ‘Devamı’ Olabilir?

OKU  Bugün Wordle: 29 Ekim Pazar için ipucu ve cevap #862

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.