Oyun Haberleri

Major Phasmophobia Güncellemesi Çıktı, Noel Etkinliğini Sunuyor

Image from Phasmophobia showing a close-up of a creepy female ghost.

fazmofobi oyuncular yakın zamanda kullanıma sunulan yeni güncellemeyi fark etmiş olacaklar ve yılın zamanı göz önüne alındığında, 2022’yi görmek için uygulanan özel bir Noel tatili etkinliği var. fazmofobi korkunç hayaletlerle dolu bir korku oyunudur ve Kinetic Games’in bağımsız sürümü, birkaç yıl önce piyasaya sürüldüğünde olağanüstü bir başarıya dönüştü. Sadece genel olarak türün hayranları arasında popüler olmakla kalmadı, aynı zamanda birçok canlı yayında düzenli bir fikstür haline geldi.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Geçen yıl, fazmofobi tatil güncellemesi vardı, bu da diğer şeylerin yanı sıra, kendilerini Noel Baba şapkası takan bir hayalet tarafından çanların şıngırtısı eşliğinde avlanırken buldukları için hem taşlaşmış hem de şenlikli hissetmelerine neden olan bir dizi oyuncuya sahipti. Korkutucu hayranlara öncelik veren korku oyunlarına rağmen, en tüyler ürpertici oyunlardan bazıları bile Noel ruhuna girmekten fazlasıyla mutlu ve Kinetic’in piyasaya sürülmesi kesinlikle bir istisna değil.

İLGİLİ: Phasmophobia Dev, Oyunu Gelecekteki Güncellemeyle Daha Korkunç Hale Getirmeyi Planlıyor

için en son yama fazmofobi“Tempest” güncellemesi olarak adlandırılan güncelleme yakın zamanda kullanıma sunuldu ve bazı hayaletlerde bir dizi değişiklik, hata düzeltmesi ve ince ayar ile birlikte geliyor. Bazı yeni hava efektleri, sisin dönüşü ve yeni grafik seçenekleri var. Bu yama için en göze çarpan şeylerden biri, Tatil 2022 etkinliğidir. Bu, tam olarak ne zaman belirtilmediği halde Ocak ayına kadar devam edecek ve oyunculara bir tatil ödülü, kimlik kartı ve rozet kazanma şansı sağlayacak. Etkinlikle ilgili daha fazla ayrıntıya ana menüdeki “Tatil Etiketi” tıklanarak ulaşılabilir.

OKU  AMD, iki yeni giriş seviyesi dizüstü bilgisayar APU'sunda Zen 4 çekirdeklerini Zen 4c ile değiştirdi ve "hiçbir insanın aradaki farkı bilemeyeceği"ni belirtti

Kamp alanına yağmur yağdığını gösteren Phasmophobia Tempest güncellemesinden görüntü.

Mesai, fazmofobi düzenli güncellemeler aldı. Son zamanlardaki özel zorluk ayarı, hayranlara oyun geçişlerini kendi tercihlerine ve tarzlarına göre ayarlama fırsatı verdi. Son birkaç yılda saflara katılan ek hayaletler de oldu ve çok da uzun zaman önce değil, geliştirici oyunu daha korkutucu hale getirmekle ilgilendiğini söyledi. Ayrıca Cadılar Bayramı 2021 için yeni bir harita eklendi ve o zamandan beri yepyeni seviyeler olmasa da, mevcut olanlardan birkaçında, yani akıl hastanesi ve kamp alanında ince ayarlar yapıldı.

Geleneksel olarak korku oyunları Cadılar Bayramı ile ilişkilendirilirken, insanları yılın herhangi bir zamanında korkularını yaşamak istemekten alıkoyan hiçbir şey yoktur. fazmofobi özellikle ilk kez oynandığında gerçekten korkunç bir deneyim, ancak benzersiz işbirlikçi hayalet avı mekaniği, oyuncuların soruşturmalar için takım oluşturabileceği anlamına geliyor ve çoğu zaman iki oyun aynı olmuyor.

fazmofobi PC’de mevcuttur.

DAHA: Phasmophobia: Yeni Oyuncuların Karakterlerini Öldüren Hatalar

Kaynak: buhar

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Paylaşılan dünya bulmaca macerası Insight Adaları hiçbir hayal kırıklığı vaat etmiyor, sadece gerçek bir dinlenme zamanı vaat ediyor

Oyun Haberleri

Ultros, kozmik bir rahimde geçen psikedelik bir metroidvaniadır

Oyun Haberleri

Yaklaşan iş simülasyonu Ambulans Hayatı, halkı sizin yetenekli sağlık görevlilerinin ellerine bırakıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir