Moda

Meghan Markle en beklenmedik renk kombinasyonunu çıkardı

Meghan Markle en beklenmedik renk kombinasyonunu çıkardı

Bu renk kombinasyonu, Barney’den veya daha spesifik olarak genç arkadaşı Baby Bop’tan beri pek iyi çalışmadı. Ancak yeşil ve morun sadece güzel görünmesini değil, aynı zamanda sofistike görünmesini de Sussex Düşesi Meghan Markle’a bırakın.

O arketipler Sunucu, 29 Kasım Salı günü Indianapolis’te Orta Indiana Kadın Fonu için kadın ve kız çocuklarının haklarını tartışmak üzere düzenlenen bir etkinlikte göründü. kişiler. Bu vesileyle, Giorgio Armani’nin önü kıvrık anahtar deliği (yaklaşık 1.795 $) ve mor süet topuklu orman yeşili jarse midi elbisesini seçti. Renk şemasını, kelimenin tam anlamıyla Bebek Kraliçe Su Damlası Zümrüt Tek Taş Kolye olarak adlandırılan zümrüt bir kolye ile vurguladı. Bebek Kraliçe, Prenses’teki gibi mi? Bir esneme, biliyorum, bir esneme. Burada resimlere göz atın.

Hollywood seti hala yılın iki büyük trendiyle – Barbie veya Valentino pembesi ve şeffaf – hokkabazlık yaparken, Markle’ın zamansız, sofistike bir stili koruduğunu görmek güzel. Boyun çizgileri ve dikişler onursuz bir şey değil, ama bu onun havası değil. Gerçekten de, kraliyet sonrası hayatını “yumuşatmasını” seyrederken, deniz kıyısında zarif kalarak, bazıları bunu eski için yeni bir stil çağı olarak adlandırdı. takım elbise Yıldız. (Buraya takım elbise giymekle ilgili bir şaka ekleyin.)

Düşes kısa bir süre önce podcast’inin sezon finalini tamamladı ve kocasıyla hala “dalga geçmemiş” olsa da (kısa bir pop-in dışında), Harry’nin erkekleri konuşmalarına dahil etmesi için ona ilham verdiğini açıkladı. Bu adamlar sonunda Andy Cohen, Judd Apatow ve Trevor Noah oldular ki bu benim de bir film için hayalim olan oyuncu kadrosu. Üç adam ve bir bebek yeni yap.

“Kadınların otantik ve girift, karmaşık ve dinamik deneyimlerini paylaşabilecekleri bir alana sahip olmaları bizim için önemliydi. Duyulmak ve anlaşılmak,” dedi Meghan Markle. “Ama bu süreçte – ve dürüst olmak gerekirse kocamın önerisiyle – cinsiyet ve insanları kategorize ettiğimiz sınırlayıcı etiketler hakkındaki düşüncelerimizi gerçekten değiştirmek istiyorsak, yapmamız gerektiğini düşündüm. ” sohbeti genişletiyor… ve erkekleri bu sohbete ve kesinlikle bu çabaya aktif olarak dahil etmeliyiz.” Bu çok doğru. Ama aynı zamanda onu kadınlar devresinde görmekten de mutluyum.

OKU  Margot Robbie takım elbiselerin kurumsal değil havalı olabileceğini kanıtlamaya devam ediyor

İlgili yazılar
Moda

Meghan Markle kırmızı halıda altın sarısı straplez elbisesiyle yürüdü.

Moda

Meghan Markle önemli bir nedenden dolayı grafik bir tişört giydi

Moda

Meghan Markle, Los Angeles'ta siyah ve monokrom içinde bahar gibi hissetti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir