Oyun Haberleri

Minecraft Hayranı Ücretsiz Zırh Kırpma Oluşturucu Oluşturuyor

minecraft-armor-trims-generator

A minecraft hayran, inanılmaz ücretsiz zırh düzeltme oluşturucularını gösterdi. Zırh süslemeleri, gelen birçok özellikten sadece bir tanesidir. minecraftMojang’ın sanal alan oyununu tazelemek için bir dizi yeni özellik vaat eden yaklaşan 1.20 güncellemesi.


Minecraft oldu ilk olarak 2011 yılında piyasaya sürülen ve tüm platformlarda en çok oynanan oyunlardan biri olmaya devam ettiği için oyun endüstrisi üzerindeki etkisi büyük olmaya devam ediyor. Mojang’ın oyuna devam eden desteği, oyuna sevgisini çevrimiçi olarak göstermeye devam eden inanılmaz derecede özel bir hayran topluluğu tarafından ödüllendirildi. Bu övgüler genellikle oyunun olağanüstü sanal alanından yararlanır; minecraft hatta oyun içi haritaları kullanarak çalışan bir ticaret kart oyunu oluşturma hayranı. Oyunun oyuncu tabanı her zamanki kadar güçlü ve bu nedenle çevrimiçi hayranlar, minecraft henüz bir süredir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Yeni Minecraft Artemis DLC, Oyuncuların Kendi Uzay Gemilerini İnşa Etmelerini Sağlıyor

Zırh kaplama üreteci, nasıl çalıştığını gösteren bir klip yayınlayan Redditor jikkinikki tarafından oluşturuldu. minetrim.com web sitesinden alınan görüntülerde, kullanıcı bireysel minecraft zırh parçalarının yanı sıra her birinin malzemesi ve süslemesi. Zırh süslemelerini oyun içinde gerçekten yapmadan önce önizlemenin harika bir yolu ve kullanımı son derece sezgisel görünüyor. Hepsinden iyisi, aynı zamanda tamamen ücretsizdir. Oyuncular sitenin nasıl geliştirilebileceğine dair önerilerde bulunmaya devam ederken, bir oyuncu büyü parıltılarının uygulanmasını önerdi. Bu, oyuncuların büyülerinin tam olarak nasıl görüneceğini görmelerine olanak tanıyan başka bir ayrıntı katmanı ekler.

OKU  Wordle ipucu ve cevap #621: 2 Mart Perşembe

minecraft Zırh düzenlemesini ilk olarak Ocak ayında, özelliğin tam sürümünün yaklaşan 1.20 güncellemesinde sunulmasıyla ortaya çıkardı. Bununla birlikte, zırh düzeltmenin erken sürümleri şu anda oyunun anlık görüntü yapılarında test edilebilir. Zırh, bir şekilde göz ardı edilen bir özellik olmuştur. minecraft kısa bir süreliğine ve sonunda geliştiriciden biraz ilgi gördüğünü görmek güzel. Modların kullanımı dışında, oyuncular zırhlarını ilk kez özelleştirebiliyorlar. minecraftbu yüzden topluluk için büyük bir anlaşma.

Orijinal oyunun devam eden desteğine rağmen, minecraft daha fazla oyuncuya hitap etmek için diğer türlere yayılmaya devam ediyor. yaklaşan sürümü Minecraft Efsaneleri seri için yeni bir bölge olan aksiyon-strateji türüne bir adımı temsil ediyor. Geçmişte, minecraft yan ürünler, oyuncular tarafından iyi karşılandı ve Minecraft Zindanları Ve minecraft Hikaye modu her ikisi de hayranlardan genel olarak olumlu eleştiriler alıyor. Umarım Mojang, denemeye devam eder. minecraftdiğer türlerde inanılmaz bir potansiyele sahip olduğu için. Şirket, kolay yolu seçmediği ve nakite çevirmediği için övgüyü hak ediyor. minecraft neredeyse kesinlikle çok sayıda kopya satacak olan devam filmi.

minecraft şu anda Mobil, PC, PS4, Switch, Xbox One ve eski platformlar için kullanılabilir.

DAHA: Minecraft 1.20’nin Zırh Kırpması, Çok İhtiyaç Duyulan Bir RPG Zımbasına Bir Adım Daha Yakın

OKU  Astarion, Baldur's Gate 3'teki bir taştan kelimenin tam anlamıyla kan alabiliyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.