Oyun Haberleri

Nickelodeon All-Star Brawl 2’nin son karakter tanıtımında güçlü ateş bükücü Azula’nın Stimpy’yi nasıl dövdüğünü izleyin

Nickelodeon All-Star Brawl 2'nin son karakter tanıtımında güçlü ateş bükücü Azula'nın Stimpy'yi nasıl dövdüğünü izleyin

Sürpriz devam oyunu Nickelodeon All-Star Brawl 2, temmuz ayında duyuruldu ve bize bir yeniden yapılanma gibi geldi, ancak daha fazlasına yoğun bir vurgu yapıldı: Daha fazla aşama ve mevcut aşamaların güncellemeleri, yeni bir senaryo modu, daha fazla mod genel olarak çapraz oyun, mevcut her karaktere görsel bir ışıltı, yeni mini oyunlar ve tabii ki yeni karakterler. Ve şimdi diziye gelen son karakterin açıklamasını aldık: Bu, Ateş Ulusu’nun prensesi ve Ateş Lordu Ozai’nin kızı Avatar ateşbükücü Azula.

Azula güçlü bir ateş bükücüdür, ancak istikrarsız bir kişiliğe sahiptir: İsteklerini karşılayamadığına inandığı kişilere karşı çok az sabrı olan azimli bir mükemmeliyetçidir ve etrafındakilere sıklıkla sert, hatta mantıksız davranır. Ancak dövüşte oldukça beceriklidir ve hızı ve çevikliği, güçleri olmasa bile onu tehlikeli kılmaktadır.

Bütün bunlar nasıl NASB2’ye dönüşüyor? Geliştirici Fair Play Labs’ın açıklaması şu şekilde:

“Azula, patlayıcı bir kombo oyununa sahip şiddetli, ateşli, hızlı tempolu bir dövüşçü. Üst düzey hızı, güçlü ateş bükme ve zarif dövüş sanatları tekniklerinin bir karışımı ile Azula, agresif, hesaplı bir oyun tarzı için çok uygun!”

Azula’nın NASB2’ye geleceğini zaten biliyorduk ama bu onu ilk kez çalışırken görüyoruz ve itiraf etmeliyim ki, zavallı Stimpson J. Cat’e karşı oldukça keskin eller (ve ateş) kullanıyor. NASB oyuncusu Harvey Randall’ın bir ara söylediği gibi “Evangelion’dan koparılmış dev bir Plankton mecha’sı” kadar hemen dikkat çekici olmayabilir, ancak bir platform dövüşçüsündeki bir karakter olarak onun varlığının en azından tematik olarak önemli olduğunu hissediyorum. nokta.

Öte yandan, NASB2 şimdiye kadar gördüğüm anlatım açısından en uyumlu video oyunu değil. Azula ünlü bir dövüşçü ama Squidward, Garfield, Jimmy Neutron, Büyükanne Gertie ve Dagget ve Norbert, Angry Beavers gibi oyun için onaylanan diğer karakterler pek de değil. Sanırım herkes iyi vakit geçirmek için orada.

OKU  Düzinelerce hikaye yolu içeren bu açık dünya dövüş sanatları taktiksel RPG'sine göz atın

Nickelodeon All-Star Brawl 2, 3 Kasım’da çıkacak ve Steam’de PC için satışa sunulacak.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.