Oyun Haberleri

Dave the Diver, ürkütücü ve ücretsiz bir DLC için 2023’ün diğer favori denizcilik maceramız Dredge ile iş birliği yapıyor

Dave the Diver, ürkütücü ve ücretsiz bir DLC için 2023'ün diğer favori denizcilik maceramız Dredge ile iş birliği yapıyor

Bu yılki Oyun Ödülleri’ndeki küçük hoş sürprizlerden biri, Dave the Diver için ücretsiz, Dredge temalı bir crossover DLC’nin duyurulmasıydı. Güncelleme 15 Aralık’ta başladığında iki balık tutma oyunu çarpışacak.

2023’ün düello balık tutma oyunları arasında işler aslında oldukça dostane görünüyor; Mintrocked geliştirici güncellemesinde, Dave the Diver’ın yönetmeni Jaeho Hwang ve tasarımcı Nolan King, güncellemenin nedeni olarak büyük bir hayran talebini gösterdi ve her iki takımın da diğerinin oyununu sevdiğini açıkladı. oyun.

Kısa fragmanda Mavi Delik’e inen ürkütücü kırmızı bir sisin yanı sıra Dave’in balıkçı teknesinin lagünü tam 3D olarak keşfetmesinin kısa çekimleri gösteriliyor. Hwang ve King bunu, Dredge’in kendine özgü oynanışına eğlenceli bir gönderme olan, güncellemeyle gelen yeni bir mini oyun olarak tanımlıyor. Artık hayaletli olan Mavi Delik, Dredge’den gelen “anormal” balıklarla istila edilmiştir ve bu kötü çocuklar, özel yeni bir müşteri kitlesi arasında talep gören benzersiz suşileriyle ekstra zorlu düşmanlar olarak hizmet etmektedir.

DLC, Bancho Sushi’de her zamanki müşterilerinizin yanında korkunç kukuletalı dehşetlerin ortaya çıktığını görecek; gulyabaniler sadece anormal suşi yerken, normal müşteriler bu şeylere dokunmayı reddediyor ve bu da işin restoran yönetimi kısmına başka bir katman ekliyor. Artık sapkın balıkları, geçiş için gelen Dredge’den bir karakter olan Gezici Tüccar’a satabilirsiniz.

Bu yılın iki sürpriz favorimizi bir araya getiren son derece eğlenceli bir eklenti; özellikle Dave the Diver’a eklenecek olan Dredge gönderme 3D keşif modu beni çok heyecanlandırdı. Dave the Diver’ın bu ücretsiz eklentiyi almasına bir haftadan az bir süremiz kaldı ve bu durum beni Baldur’s Gate 3 ile ilgili uzun bir yokluğun ardından Mavi Delik’e geri dönmeye teşvik edebilir.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Yüzüklerin Efendisi: Gollum stüdyosu, Yüzüklerin Efendisi: Gollum oyunu için özür diledi