Oyun Haberleri

Komik God of War Ragnarok Klibi, Freya’nın Boss Dövüşü Sırasında Hızla Döndüğünü Gösteriyor

GOD OF WAR ragnarok freya kratos

A Savaş Tanrısı Ragnarok Gamer, savaşın hararetinde Freya’nın hızla döndüğünü gösteren komik bir klip paylaştı. Savaş Tanrısı Ragnarok prestijli Yılın Oyunu unvanını biraz kaçırdı Elden Yüzüğü Oyun Ödülleri’nde. Ancak Santa Monica Studio unvanı, etkinlikte En İyi Kurgu ve En İyi Performans da dahil olmak üzere lottan en yüksek olan altı ödül aldı.


Kritik ve ticari cephedeki övgüye değer performansa rağmen, Savaş Tanrısı Ragnarok genellikle tuhaf aksaklıklarla oyuncuları şaşırtıyor. Nadir olmasına rağmen harika bir oyun Savaş Tanrısı Ragnarok Tyr’ın vücudunun bir kapıya sıkıştığını gösteren böcek gibi böcekler de olabilir. Benzer şekilde, bir hayran da komik bir aksaklık keşfetti. Savaş Tanrısı Ragnarok bu, Freya’nın benzeri görülmemiş hızlarda dönmesine neden olur.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: God of War: Ragnarok Hayranları Kratos’un Kaç Yaşında Olduğunu Tartışıyor

Reddit kullanıcısı Toekneekun, garip bir deneyimlerini gösteren bir video yükledi. Savaş Tanrısı Ragnarok kusur. Görüntünün başında Kratos, Raven Keeper adlı bir patronla savaşırken her şeyin ortasında gösteriliyor. Bu patron dövüşü Savaş Tanrısı Ragnarok her biri bir öncekinden daha zor olan birden çok aşaması vardır ve sonuncusu, Pale One adlı yeni bir figürü tanıtır. Soluk Olan yere inmeye çalışırken Kratos, Leviathan Baltasını fırlatarak ona vurmaya çalışır. Pale One iner inmez, kamera Freya’nın yanında hayal edilemeyecek bir hızla döndüğünü gösteriyor.

OKU  Harika Half-Life 2 VR modunun arkasındaki ekip, bugün Episode 1 sürümünü yayınlıyor

Kimse GodofWarRagnarok’tan Freya gibi dönüş yapmaz

Üstelik Freya’nın dönüş hızı o kadar yüksek ki, üstünkörü bir bakışta vücudunun bazı bölgeleri görünmezmiş gibi görünüyor. Bu sırada Kratos, Freya’nın başına gelen olağandışı olayları neredeyse görmezden gelerek Pale One ile savaşmakla meşguldür. Aksi takdirde Freya, Kratos’un çok önemli bir müttefikidir ve ona bu konularda yardımcı olur. Savaş Tanrısı Ragnarok patron, menzilli saldırılar düzenleyerek savaşır. İskandinav döneminin en önemli karakterlerinden biridir. savaş tanrısı Vanir tanrıçası ve Odin’in eşlerinden biri olduğu için franchise. Freya, 2018’lerin ana düşmanı Baldur’un annesidir. savaş tanrısıve Kratos ile karmaşık bir ilişkisi var.

Savaş Tanrısı Ragnarok Raven Keeper/Pale One ile savaşmak isteyen oyuncular, Odin’in tüm kuzgunlarını öldürmeli ve Kuzgun Ağacı’ndaki sandıkları açmalıdır. Boss dövüşünün birden fazla aşaması vardır ve Pale One, üçüncü dalgada bir grup düşmanla birlikte görünür. Patron birkaç kez ortadan kaybolur ve birden fazla düşmanla yeniden ortaya çıkarak savaşı daha zor hale getirir.

Savaş Tanrısı Ragnarok şimdi PS4 ve PS5 için kullanılabilir.

DAHA: God Of War Ragnarok: Eksiksiz Kılavuz ve İzlenecek Yol

OKU  The Last of Us 2 Hayranı, Kil Kullanarak Fare Kral Modelini Yeniden Yarattı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.