Oyun Haberleri

Phantom Liberty, bütçeye göre Projekt’in şimdiye kadar yaptığı⁠ en büyük eklenti CD’si olacak

Cyberpunk 2077 screen detail

İlk olarak Wccftech tarafından İngilizce olarak bildirildi (yeni sekmede açılır)CD Projekt yatırımcı ilişkileri müdürü Marek Bugdoł Polonyalı satış noktası Parkiet’e söyledi (yeni sekmede açılır) Cyberpunk’ın Phantom Liberty genişlemesinin, bütçe açısından stüdyonun bugüne kadarki en büyük lansman sonrası eklentisi olacağını söyledi. CD Projekt küresel halkla ilişkiler direktörü Radek Grabowski, bu noktayı hızlı bir şekilde vurguladı. twitter (yeni sekmede açılır)uzun zamandır beklenen genişleme paketinin The Witcher 3’ün çok beğenilen Blood and Wine’ı boyut ve kapsam olarak geride bırakacağına dair spekülasyonları yatıştırdı.

CDPR, oyunlarına lansman sonrası eklemeler konusunda mükemmel bir geçmişe sahiptir. The Witchers’ın geliştirilmiş sürümleri bir yana, The Witcher 3’ün Hearts of Stone ve Blood and Wine video oyunu genişletme paketleri için yüksek bir su işareti olmaya devam ediyor. Bu son DLC, özellikle takip etmesi zor bir hareket, tamamen yeni bir açık dünya bölgesi, Gwent fraksiyonu ve önemli ana görev hattını içeren 20 dolarlık bir eklenti.

Cyberpunk 2077’nin uzun pazarlama döngüsü ve müteakip geri tepmesinden sonra, CDPR kartlarını sandığın yakınında tutuyor, ancak Phantom Liberty, Hearts of Stone ile Blood and Wine arasında daha fazla bir şey olsa bile heyecanlanırdım. Yaratıcı çok parçalı görevler, büyüleyici bir hikaye ve bir oyunda gördüğüm en iyi kötü adamlardan biri ile övünen bu ilk genişleme, ikisi arasında kişisel favorim olmaya devam ediyor. Night City’de yeni görevlerden ve karakterlerden de yararlanabilecek yeterince kullanılmayan çok sayıda gayrimenkul var⁠—burada tamamen yeni bir bölgeye gerçekten ihtiyaç yok.

Idris Elba ve Keanu Reeves’in tam seslendirme performansı, kesinlikle Phantom Liberty’nin genişletilmiş bütçesini açıklamaya yönelik bir yol kat ediyor ve oyunların genel olarak bu günlerde yapılması daha fazla zaman ve para alıyor. Yine de Phantom Liberty için büyük umutlarım var, CDPR’nin tuhaf, düşünceli ve şaşırtıcı hikaye anlatımı kapasitesini göstermede Hearts of Stone’dan sonra almasını istiyorum ve tek kişi ben değilim (yeni sekmede açılır).


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  PSA: Final Fantasy 14 Oyuncusu Warriors Kullanarak Potansiyel İstismarı Keşfediyor