Oyun Haberleri

PSA: Final Fantasy 14 Oyuncusu Warriors Kullanarak Potansiyel İstismarı Keşfediyor

final-fantasy-14-warrior-inner-release-war-ff14-viera

Bir grup Son Fantezi 14 oyuncular, savaşta savaşçı görevi olarak oynarken potansiyel ve istismar edilebilir bir hata keşfetti. Hatanın kopyalanmasının zor olduğu kanıtlanmış olsa da, oyuncular hatayla ilgili raporları doğrulayabildiler ve bulgularını diğerlerine bir uyarı olarak Reddit’te yayınladılar. Son Fantezi 14 dikkat edilmesi gereken oyuncular.


Çoğu oyunda haksız bir avantaj elde etmek için herhangi bir hata veya açıktan yararlanmanın çoğu çevrimiçi oyunda ciddi bir ihlal olduğunu söylemeye gerek yok ve Son Fantezi 14 bu konuda farklı değil. Rağmen Son Fantezi 14 diğer oyunlar gibi karmaşık bir hile önleme sistemi kullanmaz, Square Enix açıklardan yararlanan oyuncuları bildirmeden takip eder. Ayrıca, bir hatayı kişisel kazanç için veya bir dövüşün sonucunu büyük ölçüde etkilemek için kötüye kullanan herhangi bir oyuncuya karşı harekete geçebilirler. Cezalar, bir uyarıdan oyundan geçici veya kalıcı bir hesap yasağına kadar değişebilir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Final Fantasy 14 Oyuncu Oniki ile Tanıştı

R/ffxiv alt dizininde, DeathOfTheHeavens adlı bir Reddit kullanıcısı, hatanın standart oyun sırasında bir savaşçı olarak oynarken keşfedildiğini bildirdi. Daha sonra çarpıcı bir manken üzerinde antrenman yaparken bunu kopyaladılar ve ardından oyunun hata raporu formunu kullanarak doğrudan Square Enix’e bir hata raporu gönderdiler. Bir Tank olarak savaşçı işi, işi yapmak için Bloodwhetting, Shake It Off ve Thrill of Battle gibi yetenekleri kullanarak kendi kendini iyileştirme yeteneğiyle ünlüdür. Ne zaman Son Fantezi 14 Yama 6.3 yayınlandı, Shake It Off, yeteneklerini güçlendirmek için ek bir zamanla iyileşme güçlendirmesi aldı.

görünüşe göre ffxiv’den WAR Shake It Off Exploit’i buldum

OKU  Creepy Resident Evil 4 Demo Modu Leon'u Yetişkin Boyunda Bir Bebeğe Dönüştürüyor

13 Ocak’ta bazı ilgisiz sorunları ele alan sunucu bakımının ardından, Shake It Off yeteneğinin, iyileştirmesinin gülünç miktarlarda gitmesine neden olan bir hatadan etkilendiği bildirildi. Hata, daha büyük bir iyileştirmeyi tetiklemek için Shake It Off kullanılmadan önce Bloodwhetting ve Thrill of Battle kullanılarak kopyalandı. Hatanın yinelenmesinde tutarsız olmasına rağmen, r/ffxiv’deki diğer kullanıcılar, iyileştirme bileşeninin milyonlara kadar çıkabileceğini veya taşan sayılara karşı koruma olarak herhangi bir iyileştirmeyi tetiklemediğini bildirdi. Ne zaman Endwalker yayınlandıktan sonra, hasar ve iyileştirme hesaplamalarını etkileyen bir stat squish eklendi. Bir seviye squish eklenebilse de Son Fantezi 14 gelecekte, mevcut stat squish’in etkileri göz önüne alındığında, bunun geçip geçmeyeceğini ve ne zaman gerçekleşeceğini yalnızca zaman gösterecek.

Kullanıcılar, herhangi bir oyuncunun Mount Ordeals denemesi gibi herhangi bir zorluğu aşmak için bu istismarı kullanmaya çalışması durumunda, Square Enix’in herhangi bir suçluya göre cezalar uygulayacağını vurguladı. İstismar için herhangi bir düzeltme dağıtılmamış olsa da Son Fantezi 14 sunucular, geliştirme ekibinin işin özüne inmesi sadece bir zaman meselesidir.

Son Fantezi 14 şimdi PC, PS4 ve PS5 için kullanılabilir.

DAHA: Final Fantasy 14: Lapis Manalis Zindan Rehberi

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Final Fantasy 16, Savaş, Hikaye ve Eikon Savaşları Hakkında Yeni Ayrıntıları Açıklıyor

Oyun Haberleri

En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Oyun Haberleri

Diablo 4 Rogue Solos Ashava World Boss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir