Oyun Haberleri

Pokemon Fan, Espeon ve Umbreon için Paradoks Formu Oluşturuyor

pokemon anime espeon umbreon eevee

hayranı Pokemon Kızıl Ve Menekşe en sevdikleri iki Pokemon: Espeon ve Umbreon arasında bir füzyon hayran sanatı yarattı. pokemon hayranlar ve sanatçılar orijinal Pokemon yaratmayı severler ve Pokemon Kızıl Ve MenekşeParadox Forms onlara gerçekten yaratıcı fikirleri deneme fırsatı verdi. Bazen bu fikirler çok özel şekillerde bir araya gelirler ki bu durum bunun için geçerli gibi görünüyor. Pokemon Kızıl Ve Menekşe hayran sanatı.


Bilmeyenler için Paradox Forms of Pokemon, piyasaya sürülmesiyle eklenen yeni bir kavramdır. Pokemon Kızıl Ve Menekşe. Bir zaman makinesi kullanılarak Paldea’ya getirilen benzersiz Pokemon biçimleridir. Bu nedenle, tipik olarak iki farklı gruba ayrılırlar. Daha önce tanışılan Pokemon’un eski sürümleri olan Past Paradox Pokemon var ve Future Paradox Pokemon ya da geleceğe giden nesil nesil değiştirdikten sonra geri getirilen Pokemon var.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Pokemon Fan, Charizard için Paradoks Formu Oluşturuyor

Reddit kullanıcısı Wingus_the_Dingus’un bir hayran çizimi, aynı zamanda iki Pokemon’un birleşimi olan Future Paradox Pokemon fikrini yakalıyor. Temel olarak, konsept şu soruyu yanıtlıyor: Pokemon Espeon ve Umbreon birleştirilir ve daha sonra geleceğe doğru evrimleşirse, nasıl görünürdü? Cevap, Wingus_the_Dingus’a göre, her iki atasından da fiziksel özelliklere sahip, Iron Eclipse adlı robotik siyah ve neon pembe bir Pokemon.

OKU  Skyrim Modu, Haydut Oynanışını Yeniliyor

Miras alınan özellikler, neon pembe renkte bir tür hedef şekli oluşturmak için hem Umbreon’un alnındaki daireyi hem de Espeon’un kristalini içerir. Kulak şekli Umbreon’dan alınmıştır, ancak aynı zamanda Espeon’un yanak bıyıklarına da sahiptir. Kuyruğu, Espeon gibi iki çatala ayrılır, ancak her çatal, Umbreon’un kabarık kuyruğu gibi şekillenir. Ön ayakları Espeon gibi bir noktaya gelirken, arka ayakları Umbreon gibi daha geleneksel olarak kedidir. Ayrıca, Umbreon’un bacaklarındaki, kuyruğundaki ve kulaklarındaki halkaların tümü de kalıtsaldır, ancak artık sarı yerine neon pembedir. Hem Umbreon hem de Espeon’un etkileyici bir karışımı.

Ek bir katman olarak Espeon ve Umbreon, sadece aralarında değil, sık sık bir eşleştirmedir. pokemon hayranlar ama resmi olarak pokemon kaynaklar. İçinde Pokemon Yolculukları anime, Umbreon’un ay ışığından ve Espeon’un güneş ışığından güç aldığının açıklığa kavuşturulduğu bir bölüm var. Dolayısıyla, bir tam tutulma meydana geldiğinde, çift güçlü bir şekilde güçlendirilebilir. Eşleştirmeleri çok romantik bir şekilde sunulur.

Neredeyse tüm Future Paradox Pokemonları Pokemon Kızıl Ve Menekşe benzer şekilde metalde robotmuş gibi işlenirler, bu nedenle Iron Eclipse tam olarak sığar. Fusion Pokemon, Game Freak’in resmi bir formu yerine, daha çok bir hayran çabasıdır. Bu Psişik/Karanlık Pokemon bir yere gelmeyebilir. pokemon oyun yakında, ancak yine de Umbreon ve Espeon çiftinin hayranları tarafından keyifle oynanabilir.

OKU  Between the Sleep and Mosaic'in yapımcısı, süper sevimli hayvanlar için yemek kamyonu sürmeyle ilgili yeni bir oyun sunuyor.

Pokemon Kızıl ve menekşe şimdi Switch’te kullanılabilir.

DAHA: Pokemon Scarlet ve Violet’in Paradoksu Pokemon Hydreigon İçin Tabuttaki Çiviydi

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.