Oyun Haberleri

Red Dead Redemption Hayranı Minecraft’ta John Marston’ın Evini İnşa Ediyor

red-dead-redemption-marston-house

A minecraft oyuncu saygı duruşunda bulundu Kırmızı Ölü KefaretJohn Marston’ı oyun içi konutunun bir rekreasyonunu inşa ederek. Oyunun farklı fandomlar tarafından yapılan sanatsal arayışlar için başvurulacak bir araç haline gelmesiyle, farklı hayran kitlelerini kendine çekmesiyle biliniyor ve bu da pek çok heyecan verici sonuca yol açtı. Örnek olarak, bir pokemon hayran, Kanto Bölgesi’ni yeniden yaratmaya çalışıyor minecraft. Bu, o franchise’ı takip edenleri kesinlikle çekecek büyük bir girişim.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Gibi minecraft 2011’den beri var, şaşırtıcı bir şekilde yıllar boyunca geçerliliğini korudu. Var olduğu dönemde, minecraft birden çok platformda birden çok sürüm üretti, bu nedenle bugüne kadar pek çok hayran hala sandbox oyununu oynuyor. Oynanış açısından esnekliği, oyuncuların temelde oyunu nasıl oynamak istedikleri üzerinde kontrol sahibi olmalarını sağlayan benzersiz anlar yaratır. Oyunun en yaygın kullanımlarından biri, arkadaşlarınıza göstermek için sanat eserlerini yeniden yaratmaktır. minecraft oyuncular

İLGİLİ: Minecraft Leak, Geniş Dünya Düzenleyicisini Ortaya Çıkardı

bir hayranı Kırmızı Ölü Kefaret içinde John Marston’ın konutunu yeniden yaratmayı üstlendi. Minecraft. Cobraracing666 kullanıcısı, yapımını Reddit’te, yapımının en az dört saat sürdüğünü söyledikleri devasa evin ekran görüntülerini göstererek yayınladı. Ne yazık ki, bu başarıyı elde ettikten sonra, yapıda bir sorun olduğunu fark ettiler ve yeniden başlatmak zorunda kaldılar. Çoğu oyuncu saatlerce bir parça oluşturmak için zaman harcadığından, ancak daha sonra, oluşturmalarının sonlarına doğru modelde bir sorun olduğunu anladığından, gönderiye yapılan yorumlar, kullanıcıyla aynı fikirde ve aynı duyguyu paylaşıyor gibi görünüyor.

OKU  Take-Two'nun patronu Grand Theft Auto oyunlarının çok para kazandırdığını, GTA filmi yapmanın zahmete bile değmediğini söylüyor

minecraft-rdr-ev-2

minecraft-rdr-evi

İle Kırmızı Ölü Kefaret ayrıca büyük bir hayran kitlesine sahip olmak, böyle bir övgü çok yakışıyor. Marston’lar (veya bu konuda Van der Linde çetesi) hakkında herhangi bir yeni ilan çıkmayalı bir süre oldu. Son giriş, Kırmızı Ölü Kefaret 22018’de piyasaya sürüldü. Ve diğer hayranlar, bir sanatçının Arthur Morgan’ı çizmek için 83 saat harcaması gibi, franchise için kendi takdirlerini göstermenin yolunu bulsa da, olayların video oyunu tarafından yeni bir şey çıkmadı.

yeniden canlanması Kırmızı Ölü Kefaret 2 son zamanlarda Steam listelerinde, oyuna olan beğeninin hala yüksek olduğunu gösteren görüldü. Bununla birlikte, bu giriş beş yıldan daha eski bir oyun olduğundan, Rockstar Games şimdiden serideki bir sonraki giriş için planlamaya başlamak isteyebilir. O zaman bile, en azından insanlar, burada yapılanlar gibi diğer oyun modlarında bile seriye desteklerini gösteriyor gibi görünüyor. minecraft inşa etmek.

minecraft şu anda Mobil, PC, PS4, Switch, Xbox One ve eski platformlar için kullanılabilir.

DAHA FAZLA: Minecraft Legends PvP, Temel Oyunun En Nadir Biyomlarını İçerebilir

Kaynak: Reddit

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.