Oyun Haberleri

Rogue Trader, bir video oyununda ilk kez Warhammer 40K’nın en ilginç konumlarından birini sergiliyor

Rogue Trader, bir video oyununda ilk kez Warhammer 40K'nın en ilginç konumlarından birini sergiliyor

Yaklaşan Warhammer oyunları okyanusunun ortasında, biri benim için zirveye yükseldi: Rogue Trader. CRPG geliştiricisi Owlcat Games, bir RPG partisinde ortalıkta dolaşıp başımızı her türlü belaya sokarak grimdark geleceğini keşfetmemize izin verecek. “Yakında” olmasına rağmen henüz bir çıkış tarihi verilmedi ve bu arada bakılacak yeni bir fragman var.

Bu konum fragmanı, şaşırtıcı olmayan bir şekilde, itibarlı haydut tüccar olarak ziyaret edebileceğimiz yerlerden bazılarına bir göz atmamızı sağlıyor. Tahmin edebileceğiniz gibi, uzay limanları, endüstriyel makineler ve korkutucu, gotik heykeller eksik değil. Ama aynı zamanda sona yakın küçük bir tedavi var.

Karanlık Şehir, Commorragh, drukhari’nin evidir. Ortamdan memnun değilseniz, BDSM’ye girdiklerinde izin istemeyen kötü uzay elflerini düşünün. Karanlık Şehir masa oyunlarında keşfedildi, ancak görünüşe göre ilk kez bir video oyununda ortaya çıkıyor.

Beklediğiniz gibi görünüyor: sivri uçlar, işkence aletleri, ortalıkta dolaşan kıvrak uzaylılar. O halde ince değil. Yine de Imperium’da bulacağınız yerlerden çok farklı bir estetik. Ve Karanlık Şehir’de ne yapabilirsin, soruyorsun? Birçok şey! Varlığınız için “sonsuz dehşetlere” ve savaşlara katlanmak zorunda kalacaksınız. Tatillerimden tam olarak istediğim şey bu.

Geçen yılın sonundaki önizlememizde Rick Lane, Rogue Trader’ın yıldız bir CRPG olacak şekilde şekillendiğini söyledi. (yeni sekmede açılır), bu yüzden umarım drukhari’nin evini ve kozmosun geri kalanını adaletle yerine getirir. Kesinlikle umut verici görünüyor.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Artık Skyrim GeoGuessr Haritasını Oynayabilirsiniz