Oyun Haberleri

Bu 4TB m.2 SSD’ler, gördüğümüz en ucuzlar arasında

Teamgroup SSD

Burada hepimiz PC oyuncusu olduğumuz için, çoğumuzun tatil boyunca PC oyuncuları için harika hediyelerle mutlu olmasını umabilirim. Belki de mükemmel bir oyun klavyesi gibi harika yeni çevre birimleri elde ettiniz. (yeni sekmede açılır) veya fare veya çok şanslıysanız, belki de tamamen yeni bir teçhizat? Benim gibiyseniz, sevdikleriniz çok uzaklarda yaşıyor olabilir, bu nedenle dijital hediyeler sık ​​sık yağar. Bu, dijital oyun kitaplığımda güzel bir artış anlamına geliyor, ancak bu, hepsini nereye koyacağım sorununu da beraberinde getiriyor.

Pekala, özellikle yepyeni yapılara puan vermeyen bizler için iyi haberler var. PCIe 4 uyumlu depolama, şu anda 250 doların altında bir fiyata 4 TB’lık malzeme alabileceğiniz noktaya kadar gittikçe daha ucuz hale geliyor. Bu fiyatlar, en azından benim gördüğüm kadarıyla, bu kalitede depolama için en ucuz fiyatlar olmalı. Yine de, çok iyi bir anlaşma olsa da, PCIe 5’in piyasaya sürülmesiyle PCIe 4 depolamanın ucuzlamaya devam edebileceğini belirtmekte fayda var.

Elbette, yer açmak için bazı şeyleri silebilirsiniz, ancak Teamgroup şu anda Amazon’da 242,99 ABD doları karşılığında 4 TB M.2 form SSD belleğini sunarken neden rahatsız oluyorsunuz? (yeni sekmede açılır). Bu çubuklar, 3.500/2.900 MB/sn’ye varan okuma/yazma hızına sahiptir, böylece kesinlikle Teamgroup’un Cardea A440 2TB SSD’si gibi daha hızlı seçenekler elde edebilirsiniz (yeni sekmede açılır) bu, PCIe 4 bağlantısının yapabileceklerinin sınırlarını bile zorluyor. Özellikle bu kadar çok depolama alanıyla bu hızların peşindeyseniz, bunlardan biri için kesinlikle biraz fazladan ödersiniz.

Çoğu oyuncu için bu indirimdeki SSD’ler, yapılarına harika bir katkı olacaktır. Özellikle daha azına alışkınsanız, hala çok hızlı bir depolama olacak olan 4 GB’lık bir alan. Bu, oyunları depolamak ve yine de çok fazla para harcamak zorunda kalmadan güzel bir şekilde önyükleme yapıp çalıştırmalarını sağlamak için mükemmel bir sürücü. Bu adamların ayrıca güvenebilecekleri beş yıllık bir garantisi var. Ayrıca sadece eğlence için tüm Steam kitaplıklarımızı indirirken endişelenmenize gerek olmaması her zaman güzeldir.

(yeni sekmede açılır)

Ekip grubu 4TB SSD| M.2 formu | PCIe 4 | 242,99$ %19 tasarruf edin (yeni sekmede açılır)

OKU  Gamer, Etkileyici 8-Bit İlham Veren Yılbaşı Ağacını Sergiliyor

aBu, Çok makul fiyatlı PCIe 4 uyumlu depolamadan sonra olanlar için, Teamgroup’un bu SSD’leri şu anda harika bir fiyata. PCIe 5 daha yaygın hale geldikçe bu tür SSD’lerin daha da ucuzlama şansı var, ancak bu şu an için çok iyi.

Ayrıca, hızlının en hızlısını isteyen herkes, muhtemelen tam PCIe 5 kurulumunu elde etmeyi hedefliyor. Raptor Lake ve AMD’nin 7000 serisi çıkışı gibi uyumlu yonga setleriyle (yeni sekmede açılır)yeni standart için çok daha fazla destek görüyoruz ve çok şık görünüyor (yeni sekmede açılır). Corsair gibi markaların %40 iyileştirme elde eden bazı etkileyici ekranlarını zaten gördük. (yeni sekmede açılır) sıralı okuma/yazma hızlarında.

Kalbiniz PCIe 5’e bağlıysa, bu arada sadece bir dönüm noktası olsa bile, bu anlaşma hala oldukça harika. Özellikle de bu depolamayı daha sonra başka bir amaca uygun hale getirebilirseniz. Pek çok makinenin müteşekkir olacağından emin olduğumuz 4 TB SSD’nin olmadığını söylemek zor. Yine de, önümüzdeki yılın başlarında CES’te çok daha fazla PCIe 5 ürünü görmeliyiz.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Destiny 2 Planing Devasa Sezon Ortası Silah Hasarı Güçlendirmeleri

Oyun Haberleri

Bu sürükleyici lo-fi simülasyon oyununda bir bataklık şeytanı olun, kaosa neden olun, bir şeyler çalın

Oyun Haberleri

Genshin Impact Player 65 Karakterin Tümünü Seviye 90'a Getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir