Oyun Haberleri

Elden Ring Oyuncusu Malenia’yı Yenmek İçin Aylarını Harcadı ve Sonunda Bunu Olabilecek En Anti-Climactic Şekilde Yaptı

Elden Ring player defeats Malenia in anti-climactic way

Bir Elden Yüzüğü Oyuncu, beklenmedik bir istismar onu akla gelebilecek en iklim karşıtı şekilde devirene kadar patron Malenia ile aylarca savaştı. Oyuncunun umduğu tatmin edici son olmasa da, en azından sevimsiz bir galibiyet almayı umursamayan herkes için değerli bir istismara rastladılar. Elden Yüzüğü‘nin en zorlu patronu.


Malenia, ülkeyi yöneten tanrı-kraliçe Marika’nın kızıdır. Elden YüzüğüThe Lands Between’ın ayarı. Aynı zamanda oyunun pazarlamasında yoğun bir şekilde yer alan bir poster kızı. Teknik olarak isteğe bağlı olsa da, patron dövüşü, oyundaki en zor dövüş olarak kabul edilir ve Malenia’yı etkili bir şekilde yapar. Elden Yüzüğüson patronu. İkinci aşaması olan Goddess of Rot, Malenia’nın oyunculara sağlık tüketen Scarlet Rot durumu etkisi bulaştırma yeteneği nedeniyle herkesin bildiği gibi zorludur.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Demetrious Johnson, Elden Ring Boss’u Yenmeye UFC Dövüşünü Kazanmaktan Daha Büyük Tepki Verdi

Reddit kullanıcısı PinkPicklePete birçok kişiden biri Elden Yüzüğü Malenia’yı yenmek için yaratıcı yollar bulması gereken ve onu yenmek için aylarca uğraştığını iddia eden oyuncular. Tamamen yükseltilmiş bir Redmane Knight Ogha’yı çağırdığında nihayet çözümünü buldu. Oyuncu büyü yapmak için geri çekildiğinde, ruh şövalyesi Büyük yayından bir atışla Malenia’yı devirmeye devam eder. Malenia, onu tekrar yere sermek için yalnızca bir sonraki atış için ayağa kalktı ve döngü, PinkPicklePete’e karşı iklim karşıtı zaferini elde edene kadar tekrarlandı. Elden Yüzüğü‘nin en zorlu patronu.

OKU  Atomic Heart detaylı sistem gereksinimleri açıklandı

Bu patronla aylarca mücadele ettim, sadece bunun Eldenring’den olması için

Bu beklenmedik zafer, kısmen Malenia’nın onu yere sermelere karşı savunmasız bırakan nispeten düşük Poise statüsünden kaynaklanıyordu. Yapay zekası da menzilde kalan oyuncularla nasıl başa çıkacağını bilmiyor, görünüşe göre doğrudan üzerlerine yürümek veya koşmaktan başka bir stratejisi yok. Bu faktörlerin birleşimi, Malenia’nın rakiplerine yaklaşamayarak tekrarlanan yere serme döngüsüne yakalanmasına izin verdi. Ne yazık ki, bu teknik etkili görünse de kazanmanın en tatmin edici yolu değil. Elden Yüzüğü‘in en zor ve en ikonik patron dövüşü.

Elden Yüzüğü PinkPicklePete hayal kırıklığı yaratan zaferinin bir klibini oyunun alt dizinde yayınladığında hayranlar kliple biraz eğlendiler. Birkaç karakter, Ogha’nın Malenia’nın efendisi Radahn’ı yenmesinin intikamını alıyor gibi göründüğünü belirtti. Başka bir yorumcu, hayalet şövalyenin kılıç kullanan yarı-tanrıça ile ilk karşılaşmasından öğrenmiş olması gerektiğini söyledi. Bu arada, Reddit gönderisinin en iyi yorumcusu, patron dövüşü sırasında oyunculara ok atmaktan mutlu olduğu için Radahn’ın Malenia’ya nasıl yenildiğini bile sorguladı.

PinkPicklePete sonuçtan hayal kırıklığına uğramış gibi görünse de, Redmane Knight Ogha’nın dövüşte çok etkili olduğu inkar edilemez. Elden Yüzüğü oyuncular, Malenia’yı devirmek için mücadele ederlerse Ruh Külünü kullanmayı düşünebilirler.

Elden Yüzüğü PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcuttur.

OKU  Google, transistör başına çip maliyetlerinin 10 yıl önce artık ucuzlamadığını söylüyor, peki bu nasıl doğru?

DAHA FAZLA: Hevesli Açıklanmış Hayranlar Elden Ring Topluluğunun Kitabından Bir Sayfa Almalı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.