Oyun Haberleri

Sims’in rakibi Life By You, oynanışı geliştirmek ve karakter yüzlerine ‘daha fazla hayat katmak’ için Haziran ayına ertelendi

Life By You - A a character with dreadlocks wearing a yellow shirt in a conversation

Rod Humble ve Paradox Tectonic ekibi tarafından geliştirilmekte olan yaşam simülasyon oyunu Life By You, oyunun çıkış takviminde birkaç ay geriye gidiyor. yeni 2024 oyunları. Daha önce Mart ayında erken erişime açılması planlanan oyun, şimdi 4 Haziran’da başlayacak.

İçinde video mesajı Humble, duyurunun yanı sıra hayranlara şöyle diyor: “Takım olarak, bu tarih değişikliğinden dolayı çok heyecanlıyız.” Bu, gecikmelerin genellikle dile getirildiği özür dileyen ses tonundan kesinlikle farklı. “Bu bize gerçekten bir şeyler yapmak için biraz ekstra zaman veriyor. Erken erişimin başlangıcından itibaren kaliteli bir oyuncu deneyimine ve eğlenceli bir oyuna odaklanın.”

İçinde gecikmeyi duyuran blog yazısıParadox, oyuncu geri bildirimlerinden yola çıkarak iyileştirme için fazladan birkaç ay harcamak istediği pek çok alanın ana hatlarını çiziyor. Beklendiği gibi bu listede hata düzeltmeleri ve performans ile kararlılığa yönelik konular yer alıyor. Life By You’nun kimliğinin temel bir parçası haline getirmeye devam ettiği modlama araçlarında iyileştirmeler de listede yer alıyor.

Paradox Tectonic ayrıca oranlar, yüz animasyonları, kıyafet kırpmaları ve animasyonlar dahil olmak üzere karakter tasarımlarıyla ilgili birçok geri bildirimi de ele almak istiyor. Humble, “Yüze daha fazla hayat katmak istiyoruz” diyor. “Yüz ve gözler ruhun pencereleridir ve şu anda erken erişimin başlangıcında olmak istediğimiz yerden biraz uzakta olduğumuzu düşünüyoruz.” İtiraf etmeliyim ki Life By You’nun biraz esrarengiz göründüğünü hisseden insanlardan biriyim, bu yüzden Paradox’un bu geri bildirimi ciddiye aldığını görmek güzel.

(İmaj kredisi: Paradoks tektoniği)

Paradox, Life By You ön siparişini veren tüm oyunculara para iadesi yapılacağını ve daha fazla bilgiyi Life By You SSS sayfasından bulabileceklerini söylüyor. Gecikme nedeniyle oyuncular oyunu Epic Store ve Steam’deki istek listelerine ekleyebilir ancak ön sipariş seçeneği mevcut olmayacaktır. Paradox, “Bir veya iki kez ön sipariş verenlerden derin bir özür dileriz” diyor. “Desteğinizi içtenlikle takdir etsek de sizden bunu üçüncü kez istemeyeceğiz.”

Sims uzun zamandır yaşam simülasyonu alanında biraz sağlıklı bir rekabete ihtiyaç duyuyor. Bildiğimiz kadarıyla Life By You, son derece özelleştirilebilir ve modlanabilir bir açık dünya sanal alan deneyimine sahiptir. Buna arabayla seyahat etmeyi, karakterleriniz için omuz üstü kamera görüntüsünü ve oyuncular arasında paylaşılabilir özelleştirilmiş görevleri The Sims’in yapmadığı şeyler listesine ekleyin. Umarım Paradox, Life by You’yu hayat simülasyonu türünde yeni bir güç haline getirebilecek olağanüstü sanal alan niteliklerini gerçekten geliştirebilir.

OKU  Bu, Kara Cuma'da bulabileceğiniz en ucuz RTX 4070 grafik kartı fırsatı

İlk olarak Eylül 2023’ten bu yılın Mart ayına kadar ertelenen Life By You, artık 4 Haziran’da Steam ve Epic Store’da başlayacak ve en az bir yıl erken erişimde kalması planlanıyor.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.