Oyun Haberleri

Skyrim Hayranı, Oyunun Simya Malzemelerinden Güzel Suluboya Parçası Boyadı

skyrim alchemy table

bir hayranı Elder Scrolls 5: Skyrim , oyunun popüler simya malzemelerini suluboya kullanarak boyadıklarını paylaştı. Sağlığı geri kazandıran bir iksir yapmak için kullanılan en iyi bilinen ve tanınabilir oyun içi öğelerden bazılarını içeren suluboya resim, simya sanatını seven birçok oyuncu için güzel bir referans sağlıyor. Skyrim.


İçinde çok fazla simya malzemesi var. Skyrim oyuncuların Tamriel’de bulunan farklı biyomlarda maceraya atılırken keşfedebilecekleri. Bu nedenle, aynı zamanda üretken sanatçılar olan hardcore hayranların aksiyon RPG’deki çeşitli bitki örtüsü ve faunaya karşı bir hayranlık duyması şaşırtıcı değil. Bu öğeler zaten bir oyuncuya bazılarının suluboya resmini yapması için ilham verdi. Skyrim simya malzemeleri. Bununla birlikte, bu diğer hayran, oyuncuların video oyununda sağlığı iyileştiren iksirler yapmak için sıklıkla kullandıkları belirli simya öğelerine odaklanmaya karar verdi.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Söylentiler: Skyrim Ücretli Pazar Yeri Ekliyor Olabilir

Reddit’te Entar0178 kullanıcısı, Restore Health iksirleri yapmak için yaygın olarak kullanılan malzemeleri içeren oluşturdukları çizimi paylaştı. Skyrim. Sanatçıya göre, bu öğeleri resimlerinde canlandırmak için suluboya kullanmışlardı. Birçok Skyrim Hayranlar muhtemelen Entar0178’in simya bileşenlerini tasvirini takdir edeceklerdir. Öne çıkan öğelerden bazıları, neredeyse her yerde bulunabilen temel öğelerdir. Skyrim Buğday, Blue Mountain Flower ve Blue Dartwing gibi. Bununla birlikte, Daedra Heart, Rock Warbler Egg ve Eye of Sabre Cat gibi oyunda bulması biraz daha zor olan birkaç malzeme de var.

Skyrim Mantarları resmime verilen yanıt beni şaşırttı, bu yüzden yaptığım suluboyayı Restore Health iksiri malzemeleriyle göndermeye karar verdim. skyrim’den

Entar0178, Reddit nedeniyle bu suluboya parçayı paylaştıklarını paylaştı. Skyrim topluluk önceki çalışmalarını gerçekten desteklemişti. Ayrıca diğer simya malzemelerinin suluboya resimlerini de yapmışlardı. Skyrim, özellikle mantarlara odaklanıyor. Forumlardaki pek çok kişi, sanatçının yeni parçası için aynı desteği ve coşkuyu gösterirken, bazıları Entar0178’in oyunun Giant’s Toe öğesinin suluboya versiyonunu da yapacağını umuyordu. Yine de, Redditor’dan daha fazla sanat eserinin platformdaki hayranlar tarafından beğenilmesi muhtemel görünüyor.

OKU  Bugünün Wordle 541 cevabı ve 12 Aralık Pazartesi için ipucu

İle Skyrim simya ile hazırlanabilen çeşitli efektlere sahip başka iksirlere sahip olan topluluk, muhtemelen sanatçının gelecekte bu içerik referanslarından daha fazlasını yapacağını umuyor. Sadece doğru bilgi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bakması çok güzeldir. Umarım sanatçı onları çevrimiçi olarak yayınlamaya devam eder. Skyrim görmek ve takdir etmek için topluluk.

The Elder Scrolls 5: Skyrim Yıldönümü Sürümü şu anda Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X|S için mevcut.

DAHA: The Elder Scrolls 6: Soul Gems’in Skyrim’e Kadar Tarihi

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Final Fantasy 16, Savaş, Hikaye ve Eikon Savaşları Hakkında Yeni Ayrıntıları Açıklıyor

Oyun Haberleri

En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Oyun Haberleri

Diablo 4 Rogue Solos Ashava World Boss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir