Oyun Haberleri

God of War Hayranı, Bayiliğe Göre İnanılmaz Bir Dövme Yapıyor

Kratos Whipping Blades of Chaos God of War

Bir oyuncu, ilham aldığı yeni mürekkebini göstermek için internete girdi. Savaş Tanrısı Ragnarok. Etkileyici bir şekilde iyi yapılmış dövme, tutku seviyesini vurgulayan harika bir övgüdür. Savaş Tanrısı Ragnarok en büyük hayranlarına ilham verdi.


Eleştirmenler ve oyuncular tartışırken, Sony Santa Monica’nın mutlak bir şaheser yarattığı açık görünüyor. Savaş Tanrısı Ragnarok. Kasım 2022 sürümünden bu yana oyun 2022 Oyun Ödülleri’nden altı galibiyet de dahil olmak üzere çok sayıda ödül ve övgü aldı. Çıkış haftasonunda 5,1 milyon birim satan satışlar 2023’e kadar gücünü korudu ve yeni game+’ın yanı sıra istenen diğer özellikleri getirecek yakında çıkacak bir yamanın duyurulmasıyla, Savaş Tanrısı Ragnarok yavaşlama emaresi göstermiyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: God of War Ragnarok Oyuncusu Kraliçe Gna’yı En Yüksek Zorlukta 11 Saniyede Öldürüyor

Adorable_Olive_9991 kullanıcısı en yeni dövmesini paylaşmak için Reddit’e gitti. Gerçekçi bir tarzda yapılmış, Kratos’un ölümcül silahları Leviathan Axe ve Blades of Chaos güzel bir şekilde sergileniyor. Blades of Chaos’un dövme demir zincirleri Leviathan baltasının kabzasını sararken, her iki silahın da rünik bıçakları sırasıyla ateşli kırmızı ve soğuk mavi renkte parlıyor. Uygun büyüklükteki parça, Adorable_Olive_9991’in ön kolunu sarar. Aura yayan bıçakların parlak renkleri, kabzalar, zincirler ve kulpların tümü iyi gölgeli siyah ve beyaz olarak yapıldığından, dövmeyle keskin bir tezat oluşturuyor.

OKU  Hey, bir dakika, Gran Turismo filmi Days of Thunder'dan başka bir şey değil!

Video oyunu dövmeleri söz konusu olduğunda, savaş tanrısı dövmelerin oyunda oynadığı önemli rol göz önüne alındığında, evren özellikle uygundur. Dövmeler, sayısız karmaşık anlam ve dini çağrışımlarla İskandinav mitolojisinde ve bazı İskandinav kültürlerinde de yaygın olmaya devam ediyor. Adorable_Olive_9991, övünen ilk mega hayran değil Savaş Tanrısı Ragnarok‘in silahları vücutlarında, internette bol bol örnek paylaşıldı. Neredeyse her büyük karakterle Savaş Tanrısı Ragnarok Bir tür runik mürekkebi spor yaparak, gelecekte geleceği kesin olan birçok dövme için büyük bir ilham kaynağı var.

Savaş Tanrısı Ragnarok ve selefi, 2018’ler savaş tanrısı, destansı, panteonu kapsayan hikaye anlatımı, dudak uçuklatan set parçaları ve iyi yağlanmış oyun mekanikleriyle milyonlara ilham verdi. Sony Santa Monica’nın amiral gemisi serisi için bundan sonra ne geleceği bilinmiyor, ancak kesin olan bir şey var ki, bu sonuncusu olmaktan çok uzak. savaş tanrısı internetin ön sayfasını süsleyecek dövme.

Savaş Tanrısı Ragnarok şu anda PS4 ve PS5’te mevcut.

DAHA: God of War Ragnarok’ta Thor’un Yarası Neden Hiç İyileşmedi?

OKU  Minecraft Oyuncusu İnanılmaz Buz Teknesi Pisti İnşa Ediyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.